1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Borsa
  4. CoinTR Borsası Afetzedelerin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor

CoinTR Borsası Afetzedelerin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor

CoinTR Borsası Afetzedelerin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.
Merkez üssü Kahramanmaraş olan deprem, geçtiğimiz haftalarda tüm Türkiye’yi derin bir yasa boğdu. Afetin ardından bölgeye birçok resmi ve gönüllü yardım kuruluşu desteklerini götürdü. Yardımlar kimi zaman acil ihtiyaçları karşılamaya kimi zaman da moralleri yükseltmeye yönelikti. CoinTR borsası da afetin yaralarını sarmak için bölgeye birfiil giderek afetzedelere yardımda bulundu.

Buz Devri Filmi ile Geçirilen Eğlenceli, Gündemden Uzak Anlar

Geçtiğimiz yıl Maslak/İstanbul’da kurulan CoinTR borsası; yalnızca finansal anlamda değil, yerli bir girişim olmanın sorumluluklarını da taşıyarak içinde bulunduğu ülkenin tüm vatandaşlarına hizmet verme amacıyla Şubat ayı içerisinde afet bölgesine giderek birfiil yardımda bulundu. Kahramanmaraş Elbistan Pınarbaşı’nda kurulan çadır kentte, Umut Sensin Derneği ile yapılan iş birliği vasıtasıyla afetzede çocuklar için “Çocuk Sineması” kurularak onlar için eğlenceli ve moral yükseltici bir gün yaşatıldı. Sinema gününde film makinesinden açılan Buz Devri, çocuklar için sunulan patlamış mısırlar, armut koltuklar ve gerçek bir sinema keyfi için özenle süslenerek dağıtılan biletler ile gündemden uzak, eğlenceli anlar yaşandı. Uzun soluklu bir projeye dönmesini hedefleyen Umut Sensin Derneği ve CoinTR borsası, bölgeye olan yardımlarını geniş bir periyoda yayarak çadırın ve desteğin devamlılığını sağlamaya hazırlanıyor.
CoinTR Borsası CoinTR Borsası Afetzedelerin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor

Sıcak Yemek Servisi ile Depremzedelerin İhtiyaçları Karşılanıyor

AFAD ve Kızılay ile koordine giden çalışmalar, Umut Sensin Derneği ve CoinTR borsası iş birliğinde yalnızca çocuklara özel değil, tüm depremzedeler için sürdürülmeye devam ediliyor. Ortalama 6.500 kişilik çadır kentlere günde üç öğün dağıtılan sıcak yemekler sayesinde bölge halkının gereksinimleri karşılanmaya çalışılıyor. Borsa çalışanlarından gönüllü bir ekibin de bir fiil afet bölgesindeki yardım çalışmalara katılmasıyla bölge halkına destek sağlanmaya çalışıldı.
CoinTR Kimdir? CoinTR Güvenilir Bir Borsa mı?
CoinTR, merkezi Maslak/İstanbul’da bulunan, ekibi içerisinde küresel pazarda önde gelen blokzincir şirketlerinde uzmanlaşmış üyelerinin olduğu yeni nesil kripto para işlem platformudur. 100’den fazla kripto varlıkla işlem gerçekleştirebileceğiniz, MASAK denetimine tabi, hızlı ve profesyonel alt yapısı ile kripto portföyünüzü güvenle çeşitlendirebileceğiniz bir alım satım deneyimi sunar. Türk devlet bankaları olan VakıfBank ve Ziraat Bank iş birlikleri sayesinde ise yerli yatırımcılar için 7/24 itibari para (Türk Lirası) ve kripto varlık yatırma ve çekme işlemlerini güvenilir bir şekilde sunar.
CoinTR hakkında daha fazla bilgi almak ve topluluklarına katılmak için Türkiye Telegram grubuna girebilirsiniz: https://t.me/cointrturkiye