Büyüme dalgası devam ederken bu kriptolara dikkat!

kripto
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası güne yeşil bir tablo ile başladı. Büyüme dalgası devam ederken bu kriptolara göz atalım. Detaylar haberimizde.

Büyüme dalgası devam ederken bu kriptolara dikkat

Kripto para piyasası güne yeşil bir tablo ile başladı. Piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para da düşüş eğiliminden çıkmış durumda. Büyüme dalgası devam ederken hangi kripto para nasıl tepki verebilir göz atalım:

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC), 37.000 doların üzerinde sabitlemek için 36.000 dolarlık alanda yeterli güç biriktirdi. Son gündeki artış ise %4.41’e ulaştı.

kripto Büyüme dalgası devam ederken bu kriptolara dikkat!

Günlük grafikte, boğalar kısa vadeli durumda inisiyatifi ele geçirdiği için Bitcoin (BTC) yükselmeye devam edebilir. Satın alma hacmi uzun vadeli bir boğa koşusu için yeterli olmadığından, satıcıların oyuna geri dönebilecekleri en yakın seviye 40.000 dolar olarak görünüyor.

Bitcoin anlık olarak 38,900 dolardan işlem görüyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB), fiyatı dünden bu yana %19 oranında arttı. BNB Bitcoin’den (BTC) daha fazla değer kazandı.

kripto Büyüme dalgası devam ederken bu kriptolara dikkat!

Teknik açıdan, Binance Coin (BNB), 300 dolar civarında birikmiş enerjiyi gerçekleştiriyor. Ancak alım işlem hacmi düşmeye devam ediyor, bu da yükselişin uzun sürmeyebileceği anlamına geliyor. En yakın direnç, 485 dolar işaretinde bulunuyor.

BNB anlık olarak 417 dolardan işlem görüyor.

Stellar (XLM)

Stellar (XLM), son on günde bir düşüş yaşamadı. XLM’de kontrol boğalarda.

kripto Büyüme dalgası devam ederken bu kriptolara dikkat!

0,45 dolarlık bir kırılmanın ardından fiyat düşmüyor, bu da boğaların yakında bu seviyeyi kırabileceği anlamına geliyor. Bu olursa, bir sonraki direnç seviyesi 0,495 dolar.

XLM anlık olarak 0,427 dolardan işlem görüyor.

Yearn Finance (YFI)

YFI, likiditenin çoğunun odaklandığı bölgede yer almaktadır. Şu anda piyasaya ne boğalar ne de ayılar hakim değil. Alıcılar 47.000 doların üzerinde düzeltme yapabilirse, 50.000 dolarlık hayati seviyeye yakında ulaşılabilir.

kripto Büyüme dalgası devam ederken bu kriptolara dikkat!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Büyüme dalgası devam ederken bu kriptolara dikkat!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.