1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu analist Bitcoin, Ethereum ve Cosmos’da dev hareketler bekliyor! İşte o rakamlar
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bu analist Bitcoin, Ethereum ve Cosmos’da dev hareketler bekliyor! İşte o rakamlar

Bu analist Bitcoin, Ethereum ve Cosmos’da dev hareketler bekliyor! İşte o rakamlar
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti, Bitcoin, Ethereum ve Cosmos (ATOM) için yeni en yüksek seviyelerin yakın olduğunu savunuyor. Rakamlar ve teknik veriler, detayları ile haberimizde.

Bu analist Bitcoin, Ethereum ve Cosmos’da dev hareketler bekliyor! İşte o rakamlar

Kripto piyasası hareketli bir günü geride bıraktı. Bitcoin 50,000 dolar direncini test etmeye devam ediyor. Bitcoin’nin ardından piyasanın en güçlüsü olan Ethereum ise 3,700 doların üzerine çıktı. Ether, Londra güncellemesinin ardından değer kazanmaya devam ediyor.

Kripto dünyasında yakından takip edilen InmortalTA olarak bilinen analist, sosyal paylaşım platformu Twitter’da Bitcoin, Ethereum ve Cosmos’a (ATOM) ilişkin tahminlerde bulundu.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Analist tahminlerine altcoinlerin lideri Ethereum ile başlıyor. Ether’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,362 doları kıracağını ve yukarı doğru devam eden hareket ile 5,000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

bitcoin Bu analist Bitcoin, Ethereum ve Cosmos’da dev hareketler bekliyor! İşte o rakamlar

“Ethereum’un yukarı doğru yeni bir hareketle 5.000 dolar seviyesini kırmasını bekliyor. 5k programlandı, bu kadar basit. Uzun bir ETH sezonu, geride kalmayın.”

InmortalTA, ayrıca merkezi olmayan birlikte çalışabilirlik platformu Cosmos’un da altını çiziyor. Ünlü analist Cosmos’un (ATOM) grafiklerini incelediğini ve ATOM için bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerini işaretlemesini beklediğini dile getiriyor.

bitcoin Bu analist Bitcoin, Ethereum ve Cosmos’da dev hareketler bekliyor! İşte o rakamlar

 “Bu yıl yeni bir ATH bekliyorum. Plan aynı,biriktirir. Bu yüzden her ihtimale karşı 20 doların altında daha fazla teklif belirledim.”

Tüccar, son olarak lider kripto para birimi Bitcoin için tahminde bulundu. Bitcoin’in fiyat hareketinin güncel bir analizini sunan ünlü analist, 50,000 dolar çizgisinin BTC için önemine vurgu yapıyor.

Bitcoin, Ethereum ve Cosmos (ATOM) ile ilgili tüm analiz, haber ve tahminlere Koinmedya.com’dan ulaşabilirsiniz.

“BTC’nin büyük bir hamle için ısındığını düşünüyorum, ancak bir BMS’nin (Piyasa Yapısında Kırılma) bir ticarete girmesini beklemek istiyorum. Uzun dönemde iki sayıyla ilgileniyorum, 41k veya 50k.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.