fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin Öldü ?

Bitcoin Öldü ?

Bitcoin Öldü ?
1
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Anlaşılan, dünya medyası  Bitcoin hayatta olduğu sürece ” Bitcoin öldü ” demeye devam edecek. Aslında, “Bitcoin öldü”  içerikli makale ve haber  saysı  250’i geçti


 

 

 Medya Kuruluşlarının Amacı Nedir ?

2010’da Bitcoinin, orijinal açık kaynak kodu piyasaya sürüldükten bir yıl sonra – “The Undercover Economist” olarak bilinen Financial Times köşe yazarı Tim Harford, “Bitcoin neden bir para birimi olamaz” diye yazdı. O sırada, bir Bitcoin 0.23 dolardı.

 

“koinmedya_binance”
Bitcoin öldü mü?
Bitcoin öldü mü?

 

 

 

 

 

koinmedya_brave

 

 

 

 

 

Bir yıl sonra, Bitcoin 7,80 $ değerindeyken, Avustralyalı başka bir yazar : “Bitcoin ölüyor.” dedi.

Daha sonra, Haziran 2013’te, 111 $  olduğunda   NY Magazin şöyle yazdı: “Bitcoin, acınacak halde ”

Eylül 2017′ de  Bitcoin’in fiyatı 4,591 $ ‘a yükselmişti, ancak yine de bitcoin muhalifleri  kasvetli görüşlerini tekrarladılar. Seeking Alpha da aynı şekilde “Bitcoin’in  ölümü” hakkında yazılar yazıldı ve hiç bir  kripto paranın geleceği yok dendi.

Kısa bir süre sonra, Bitcoin coştu ve 18 Aralık 2017’da 19.499 $ seviyesine  ulaştı.  Yeni Yıl’da düşüşe geçti. Ocak ayında The Week , 11.583 $ değerindeyken “Bitcoin’in sonu” ‘nu  tartıştı.

Kripto parada  uzmanlaşan küresel borsa  ve yatırım platformu eToro, Bitcoin’in sayısız ölüm haberine rağmen yoluna devam edeceğini gösteren yeni bir videoyu paylaştı

Beğenin ya da beğenmeyin , Bitcoin, ana akımın gündeminde artık, birçok sektörde, start up’da ve hayır kurumlarında ve  sayısız  üst düzey kuruluş Bitcoini ödeme aracı  olarak kabul edilyor. Bitcoin’i kabul eden bazı dev kuruluşlar bloomberg.com, Save the Children, Wikipedia, Virgin Galactic, Subway, and Whole Foods. 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Comment(1)

Comments are closed.