BTC : 62773 ₺ ETH : 1563 ₺ XRP : 1.222 ₺ LTC : 285 ₺ USDT : 6.91 ₺ XLM : 0.468 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin için iyimser olunabilir mi?

Bitcoin için iyimser olunabilir mi?

Bitcoin için iyimser olunabilir mi?
0
huobi_koinmedya

Bitcoin için zor bir hafta oldu ve neyse ki haftanın son saatlerinde tekrardan 9 bin doların üstüne çıktı. Bitcoin için iyimser kalmamız için nedenler çok.


Bitcoin için iyimser olunabilir mi?

Dünkü kanlı düzeltmenin ardından Bitcoin kendine gelmeye başladı. 9 bin doların üstüne çıktı. Bitcoin 9 bin dolarlık desteği koruduktan sonra Bitcoin için iyimser kalabiliriz.

Aşağıda Bitcoin fiyatlarındaki 4 saatlik değişimi görüyoruz. BTC/USD paritesi 8,900’ün altını gördüğünde RSI değerleri de aşırı satım bölgesine yani trend değişim bölgesine girdi. Ardından fiyatlarla beraber RSI değerlerinin de arttığını görüyoruz. Muhtemelen bu ivme fiyatları tekrardan 9,300-9,400 bandına taşıyacaktır.

Bitcoin için iyimser Bitcoin için iyimser olunabilir mi?Aşağıda ise Bitcoin fiyatlarındaki günlük değişimi görüyoruz. 5 gün üst üste düzeltmenin ardından haftanın son gününde yeşil mum elde edildi. Uzun zamandır Bitcoin 5 gün üst üste değer kaybetmedi. Ancak mumları küçük olması fiyatların geçmiş dönemlere kıyasla daha istikrar kazandığını gösteriyor.

koinmedya_brave

Bitcoin için iyimser Bitcoin için iyimser olunabilir mi?Bu ara hafta içerisinde Paypal’ın Bitcoin alımını kolaylaştıracak bir çalışma içerisinde olduğuna dair bir bilgi gündemi meşgul etmişti. Konuyla alakalı Paypal’dan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak Paypal’ın blockchain mühendisi alımına çıkacağı haberi söylentilere hakikat kazandırıyor.

Paypal’ın neden olduğu olumlu havayı WireCard skandalı gölgeliyor. Birçok kripto para kartına destek veren WireCard’ın hesaplarında 2 milyar dolarlık muhasebesel bir açık tespit edildi. Söz konusu açıktan dolayı WireCard’ın eski CEO’sunun göz altına alındığı ileri sürülüyor.

Kaynak

Etiketler: