fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Binance CEO’sundan piyasadaki düzeltme hakkında şok açıklama!

Binance CEO’sundan piyasadaki düzeltme hakkında şok açıklama!

Binance CEO’sundan piyasadaki düzeltme hakkında şok açıklama!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, attığı tweetle bu sabah kripto pazarındaki düşüş hakkında yorumda bulundu. Detaylar haberimizde

Binance CEO’sundan piyasadaki düzeltme hakkında şok açıklama

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), kripto piyasasında bu sabah meydana gelen  düşüşe attığı tweet aracılığıyla tepki gösterdi. Bu sabah ilk 100 kripto para birimi %10 ila %20 pazar düşüşü yaşadı. İlk 3’teki para birimleri Bitcoin, Ethereum ve Binance hala kaleyi elinde tutmaya devam ediyor.

Kripto piyasası düşüş eğiliminde iken Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) attığı tweetle düşüş karşısında fikrini açıkladı.

Kripto pazarındaki düzeltme için “Seni otobüsten atmak istiyorlar” diyen Changpeng Zhao, tweet gönderisindeki açıklamasının finansal tavsiye niteliğinde olmadığını da sözlerine ekledi.

Geçtiğimiz birkaç saat içinde kripto piyasası, yükseliş eğilimi nedeniyle değil, ani düşüşü nedeniyle yatırımcıları bir kez daha şok etti.  CoinGecko’daki ilk 100 kripto para birimi, bu sabah itibariyle %10 ila %20 arasında bir fiyat düşüşü yaşadı. Bu durum küresel kripto yatırımcıları arasında FUD’a (Korku, Belirsizlik, Şüphe) neden olabilecek bir olay olarak değerlendirildi.

koinmedya_paradex

Bkz: Bitcoin, Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Yatırımcılar yaşanan ani piyasa düşüşlerinde güvenin yitirilmemesi gerektiğini ifade ediyor. Kripto dünyasının piyasa değerinin neredeyse 2 trilyon dolar olduğu ve piyasanın güçlü durduğu belirtiliyor. Bunun kripto alanında normal bir durum olduğu üzerinde duruluyor.

Anlık olarak ilk 3’te olan kripto para birimlerinden Bitcoin 53,441 dolardan, Ethereum 2,053 dolardan Binance coin ise 433 dolardan işlem görüyor. İlk 3’teki kripto varlıklardaki düşüş ise sırayla şu şekilde Bitcoin %13,17, Ethereum %15,12 Binance coin ise %18,51.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

koinmedya_brave