Loading...
btc
BTC
-1.08%
Bitcoin
67.419,65 USDT
eth
ETH
-1.8%
Ethereum
3.472,08 USDT
bch
BCH
-1.53%
Bitcoin Cash
394,92 USDT
xrp
XRP
3.58%
Ripple
0,62 USDT
ltc
LTC
-2.85%
Litecoin
71,86 USDT
bnb
BNB
-1.42%
Binance Coin
593,89 USDT
sol
SOL
-1.8%
Solana
181,16 USDT
avax
AVAX
-1.99%
Avalanche
31,98 USDT
ada
ADA
-3.83%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-3.68%
Poladot
6,19 USDT
doge
DOGE
0.08%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-2.88%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Adshares’den 200.000$ Değerinde Premium Reklamveren Hibe Programı

Adshares’den 200.000$ Değerinde Premium Reklamveren Hibe Programı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Adshares’in yeni İş Geliştirme Yol Haritası’nda bu yılın başlarında açıklanan yeni Adshares iş geliştirme yol haritasının bir parçası olarak, yeniden doğuş – İkinci Bölüm, Adshares, iki yeni hizmeti içeren yeni bir blok zinciri ile ilgili premium reklam ağının lansmanını duyurdu: Medya Planı Hizmeti ve Yeni Premium Reklam Opsiyonları.


Adshares, İş Geliştirme Yol Haritası’nda belirtilen planları gerçekleştirmeye yönelik ilk adım olarak, Adshares Blockchain Premium, Web3ads’in lansmanı sırasında yayıncılara erişmek üzere Premium Ad Network bağışlarında 120.000 $’ı duyurdu.

Adshares Blockchain Premium’un piyasaya sürülmesi beklentilerin üzerine çıktı: Düzinelerce Yayıncı, Merkezi Olmayan Reklamcılık Devrimi’ne katılmak için başvuruda bulundu.

Adshares şimdi denklemin diğer tarafına, Premium Reklamverenlere adanmış ek bir hibe programı ile başlamaya devam etmeyi planlıyor. Bu nedenle, reklamverenlerin bu yeniliği benimsemeleri için 200.000 ABD Doları tahsis edilmiştir. Her kripto projesi, Dapp’lerini, etkinliklerini veya hizmetlerini tanıtmak için 2000 $’a kadar hibe başvurusunda bulunabilir.

Bu hibe programının kapıları artık açık. Tüm Crypto projeleri, blockchain ile ilgili etkinlik organizatörleri ve merkezi olmayan şirketler memnuniyetle karşılanmaktadır. Web3ads’e katılmak ve katılmak için başvurunuzu özel form aracılığıyla göndermeniz yeterlidir: http://adshar.es/web3ads

Adshares Premium, merkezi olmayan reklamcılığın sınırlarını zorlamaya devam edecek temel iş geliştirme planlarından biri olarak, dünyanın en iyi blok zinciri Yayıncılarına adanmış ilk ve tek merkezi olmayan ağdır. Ana hedefi, önde gelen Yayıncılar ve Reklamcılar için adil ve otomatik bir banner pazarı sağlamaktır.

20’den fazla önde gelen Yayıncı, ilk adım olarak merkezi olmayan reklamcılık devriminin bir parçası olmak için katılmaya karar verdi. Adshares, şimdi girişime katılmak için Blockchain alanında 100 önde gelen Reklamveren arıyor.

Reklamcılar bu yıkıcı çözümden hayal edebilecekleri en kolay şekilde yararlanacaklar:

Artık zorlayıcı komisyonlar yok, birden fazla reklam sınıflandırma sağlayıcısı kullanma imkanı, reklam gösterildikten sonra yapılan ödemeler, daha kolay ödeme oranları ayarı, daha düşük risk ve daha fazla güven, dönüşüm ödeme taahhüdü öncesi ölçüm ölçümü, Reklamveren katılımı olmadan kampanya dağıtımını optimize eden algoritma oluşturucular ve çok daha fazlası ile birlikte ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan genişletilmiş reklam biçimleri seçeneği.

Adshares Blockchain’in Premium Yayıncılara sunduğu şeylere dayanarak, Adshares, bu Reklamverenlerin bu Hibe Programına katıldıktan sonra Reklam Ağı’nı kullanmaya devam edeceğinden ve Web3ads Premium Reklam Ağının uzun vadeli başarısına yol açacağından emin.

Bu yepyeni Reklamverenlerin başarısını sağlamak için özel bir destek ekibi mevcut olacak ve mevcut en iyi merkezi olmayan yerleşimlerle blok zinciri endüstrisinde kendi erişimlerini her zamankinden daha ileriye taşıyacaklar.

Öne çıkanlar:

● 3 aylığına Premium Reklamveren olarak katılın
● Bonus olarak toplam 2.000$’a kadar ADS kazanın (⅓ her ay harcanacak)
● Banner reklamcılığına (BGBM) ayrılmış bütçe
● Blockchain Reklamverenleri, merkezi olmayan (yüksek tutma) gücü nedeniyle daha fazla görünürlük elde edecek
● Reklamverenler, Adshares sosyal medya sayfalarından tanıtım alacak
● Buradan kaydolun: formu kullanın veya [email protected] adresinden bize yazın

Niteliksel izleyicileri merkezi olmayan bir şekilde para kazanmanın yeni bir çağı artık bir gerçek.
Bir kitleden para kazanmak, tüm Yayıncılar için ve blok zinciri ve kripto ile ilgili olanlar için daha da büyük bir zorluktur. Bu tür çözümler sunan mevcut tüm büyük oyuncular merkezidir ve Reklamcılar ile Yayıncılar arasında %30 ila %70’e varan ücretler alarak pazarı tamamen kontrol eder.

Bu iyi biliniyor ve yeni değil. Bu durumu ifade etmek için en uygun kelimeleri bulmak size kalmış… Mutlaka bir çözüme ihtiyaç vardır.

Ancak, gerçek ve uygulanabilir bir çözümle birlikte merkezi olmayan ve güvenilir bir çözümün zaten mevcut olduğunu biliyor musunuz?

Premium Reklamverenler için Avantajlar:

● Artık yasaklayıcı komisyonlar yok
● Birden fazla reklam sınıflandırma sağlayıcısı kullanma imkanı, biri kabul etse bile reklam yayınlayabilir
● Tüm ödemeler, reklam görüntülendikten sonra yapılır
● Daha kolay ödeme oranları ayarı
● Daha düşük risk
● Dönüşüm metriklerini ödeme taahhüdü öncesinde ölçebilme
● Reklamları anonim olarak yayınlama potansiyeli
● Algoritma oluşturucular, Reklamveren müdahelesine gerek olmadan kampanya yayınını optimize eder
● İhtiyaçlarına tam olarak uyacak şekilde genişletilmiş reklam biçimi

Reklam Paylaşımları Hakkında

Adshares, programatik reklamcılık için ilk %100 merkezi olmayan pazar yeridir ve aynı zamanda reklam pazarındaki en gelişmiş blok zinciri tabanlı projelerden biridir.

Adshares, 2025 yılına kadar 1 trilyon Euro’luk pazardan önemli bir pay almayı hedefliyor.

Adshares Ağı, Yayıncıları ve reklamcıları birbirine bağlayarak doğrudan anlaşma yapmalarına olanak tanıyan kendi ve benzersiz blok zincirine (Kurumsal Hizmet Zinciri – ESC Blok Zinciri) dayanmaktadır.

Bazı benzersiz özelliklerle birlikte Adshares, Google Ads, Coinzilla, CoinTraffic, PropellerAds, Adsterra veya Mellow Ads gibi genel ve kripto reklam ağlarına göre çok ilginç bir dizi avantaj sunar.

Adshares açık ekosistemi, “saniyede 1,4 milyona kadar aktarım işlemek için test edilmiş, Bitcoin, Ethereum, Bitshares ve diğer tüm mevcut blok zincirlerinden önemli ölçüde daha hızlı hale getiren” güvenilir ve güvenli bir $ADS Blockchain’e dayanmaktadır.

Adshares’in amacı, dünya çapındaki reklam ödemelerini $ADS kripto para birimini kullanarak ele almaktır.

Reklam Paylaşımları hakkında daha fazla bilgi edinin

Bonusunuzu buradan talep edin

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.