BTC : 63184 ₺ ETH : 1580 ₺ XRP : 1.231 ₺ LTC : 289.4 ₺ USDT : 6.907 ₺ XLM : 0.466 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Yusko: Bitcoin düzeltmesiz 30 bin dolara kadar gidebilir

Yusko: Bitcoin düzeltmesiz 30 bin dolara kadar gidebilir

Yusko: Bitcoin düzeltmesiz 30 bin dolara kadar gidebilir
0
huobi_koinmedya

Bitcoin düzeltmesiz 30 bin dolara kadar yükselebilir! Dün CNBC’de yayınlanan Fast Money programına katılan Amerikalı ünlü yatırımcı ve hedge fonu yöneticisi Mark Yusko, Bitcoin fiyat tahminine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Bitcoin düzeltmesiz 30 bin dolara kadar yükselebilir!

Amerikalı ünlü bir yatırımcı ve aynı zamanda hedge fonu yöneticisi olan Mark Yusko, dün CNBC’de yayınlanan Fast Money programına katıldı ve Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda ve tahminlerde bulundu.

Şu sıralar boğa piyasasında olduğumuzu söyleyen ünlü yatırımcı, Bitcoin düzeltmesiz 30 bin dolara kadar yükselebilir dedi.

koinmedya_brave

Yusko, Bitcoin’in büyük bir düzeltme yaşamadan 30.000 $ seviyesine kadar ulaşabileceğini ancak bu seviyeye ulaştıktan sonra büyük bir düzeltme gerçekleşebileceğini söyledi.

bknz: Bitcoin yeniden 12 bin doların üzerine çıktı – Yeni hedef neresi?

 2019’da en iyi performans gösteren varlık Bitcoin!

Mark Yusko’ya, Bitcoin’in bir sonraki hedefinin neresi olduğu ve Bitcoin için daha önceki yüksek seviyelere geri dönmenin mümkün olup olmadığı soruldu.

Bu soruya karşılık Yusko, “Kesinlikle daha önceki yüksek seviyelere geri döneceğiz” ifadesini kullandı. “Bu yükseliş, yakın bir zamanda mı gerçekleşecek” sorusunu ise şöyle cevapladı:

koinmedya_brave

“Geçen yıl, Bitcoin şu anki seviyelerden % 70 daha yüksekti ve bu yüzden herkes ayı piyasasında olduğumuzu düşünüyor. Fakat son 9 ayda Bitcoin % 70 arttı ve en iyi performans gösteren varlık sınıfı oldu… “

bknz: Bitcoin fiyatı 2020 Halving öncesi patlamaya hazırlanıyor!

Ayrıca Bitcoin fiyatının, yeni bir parobolik yükselişe hazırlandığını söyleyen Yusko, Bitcoin tahminini ise şöyle açıkladı:

“… Bitcoin’in yeni bir parabolik hamle yapacağını düşünüyorum, bu da küçük bir düzeltme daha yapmadan önce Bitcoin’i 30.000 $ seviyesine taşıyacak…”

Ayrıca Yusko, röportajı bitirirken, Bitcoin’i 2021’e kadar 100.000 $’a taşıyabilecek bir güzergahın varlığına atıfta bulundu. Fakat malesef bu, Yusko’nun, Bitcoin’in nasıl yükseleceği hakkında ayrıntılı bir açıklama yapabileceği kadar uzun bir röportaj olmadı.

bknz: Tom Lee neden 40 bin dolarlık Bitcoin fiyat tahmini yaptığını açıklıyor

Kaynak

Ayrıca bknz:

Ripple XRP’de boğa koşusu beklentisi güçleniyor!

Dünyanın ilk Bitcoin Cash ETP’si listelendi