BTC : 85599 ₺ ETH : 2849 ₺ XRP : 2.155 ₺ LTC : 419.4 ₺ USDT : 7.297 ₺ XLM : 0.7589 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Yorum-analiz: Chainlink 3 ay içinde 10 dolara çıkabilir mi?

Yorum-analiz: Chainlink 3 ay içinde 10 dolara çıkabilir mi?

Yorum-analiz: Chainlink 3 ay içinde 10 dolara çıkabilir mi?
0
huobi_koinmedya

Chainlink 3 ay içinde yeni bir güçlü ralli ile 10 doları hedefleyebilir. LINK fiyatı kısa süre önce 8.5 dolar ile yeni tüm zamanların en yüksek değerini gördü. Şimdi bir miktar geri çekilse de analistler temellerden gelen güce dikkat çekiyor.


Chainlink 3 ay içinde 10 doları görebilir

Chainlink son birkaç yılda dev ralliler yaşadı. Kazançları diğer altcoinler ile kıyaslanamayacak kadar büyük.

Tabii dün kripto paranın yükselişleri bir kez daha sürpriz yaptı ve yeni bir zirve kaydetti. 8.5 doları gören kripto para, ardından dirençlerle karşılaştı ve bu da bir miktar geri çekilme oluşturdu.

Şunu not etmek önemli. LINK’in yükseliş trendine yön veren faktör güçlü temeller ile ilgili. On-chain veriler de bu yükseliş trendinin uzun süre korunabileceğini gösteriyor.

koinmedya_brave

Kripto para borsalarındaki LINK bakiyeleri son birkaç hafta ve aydır düşüşte. Şimdi ise borsalardan çıkış yapan Chainlink miktarı yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini kaydetti.

Bu şu anlama geliyor. Yatırımcılar uzun vadeli düşünmeye başlıyor ve Chainlink pozisyonlarını buna göre ayarlıyor. Yani bir süreliğine ellerindeki LINK’leri satışa çıkarmamayı düşünüyor.

İlgili – Ve Chainlink muradına erdi! Sırada EOS var

Chainlink son yükselişten sonra hala güçlü olduğunu gösteriyor

Şu an Chainlink 7.42 dolardan işlem görüyor. Son gördüğü 8.50 dolar zirveden önemli ölçüde düştü.

koinmedya_brave

Zirve yakınındaki direnç alıcıların geçemeyeceği kadar güçlü olduğunu gösterdi. Kripto para da o zamandan bu yana düşüyor.

Yine de eğer kısa vadeli fiyat hareketlerine bakarsak LINK inanılmaz güçlü olduğunu gösteriyor. Ayrıca hala son 24 saatin dip seviyesi olan 6.0 dolar bölgesinin de iyice üzerinde.

Son birkaç haftada ise istikrarlı bir yükseliş trendi yakaladı ki sonuçta son birkaç günü 5.6 dolar dip seviyesinden önemli yüksekliklere kadar çıktı.

Bu narada LINK fiyatının da kripto para piyasasının geri kalanından bağımsız olduğunu söylemek gerek. Çünkü Bitcoin şu an 9,000 dolar bölgesinin alt kısmında yatay seyrine devam ediyor.

Glassnode verileri ise borsalardan LINK çekimlerinin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını gösteriyor. Bu da şu anlama geliyor. Yatırımcılar LINK’i soğuk cüzdanlara taşıyor ve kısa vadede satma niyetleri yok.

Chainlink 3 ay yeni bir güçlü ralli ile 10 doları hedefleyebilir. LINK fiyatı kısa süre önce 8.5 dolar ile yeni tüm zamanların en yüksek değerini gördü.

Kaynak: Glassnode.

Bu genellikle yatırımcıların uzun vadeli pozisyon almaları durumunda görülen bir olay.

Analist: LINK önümüzdeki aylarda 10 dolara ralli yapabilir

Önde gelen analistlerden biri, yıl sonunda kadar Chainlink’in 10 dolara ralli yapabileceği düşünüyor.

Cactus ismini kullanan analist şöyle diyor: “Son bir ayda yüzde 100 yükseldi. Muhtemelen de bu yıl 10 doları hedefleyecek.”

Chainlink 3 ay yeni bir güçlü ralli ile 10 doları hedefleyebilir. LINK fiyatı kısa süre önce 8.5 dolar ile yeni tüm zamanların en yüksek değerini gördü.

Grafik: Cactus (TradingView)

Kaynak

Etiketler: