BTC : 83399 ₺ ETH : 2855 ₺ XRP : 1.871 ₺ LTC : 359.9 ₺ USDT : 7.618 ₺ XLM : 0.5853 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Yılbaşında Bancor’dan 60 bin kişiye airdrop yağmuru

Yılbaşında Bancor’dan 60 bin kişiye airdrop yağmuru

Yılbaşında Bancor’dan 60 bin kişiye airdrop yağmuru
0

Bancor, yıl başına doğru merkeziyetsiz kripto para borsası kullanıcılarını teşvik etmek için Bancor airdrop programını uygulayacak.


Bancor’dan 60 bin kişiye airdrop

Bancor yılbaşına doğru merkeziyetsiz borsa kullanıcılarını desteklemek için Bancor airdrop’unda bulunacak. Bancor airdrop 27 Kasım’dan itibaren başlayacak. Bancor (BNT) yazının kaleme alındığı saatte 0,26 dolardan işlem görüyor ve CoinMarketCap sıralamasında 167’inci sırada. Toplam piyasa değeri ise 16,3 milyon dolar. Aşağıdaki grafikte 2019 yılı boyunca Bancor fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Bancor'dan airdrop Yılbaşında Bancor'dan 60 bin kişiye airdrop yağmuru

Lütfen Bkz: Dünya Ekonomi Forumu küresel stabil coin makalesi

koinmedya_brave

Bancor, merkeziyetsiz borsa kullanıcıları (DEX) teşvik etmek için Bancor’dan airdrop programını başlatıyor. DEX ayrıca borsa kullanıcılarından topladığı işletim ücretlerini tekrardan kullanıcılara dağıtmayı planlıyor. Bancor yaklaşık 60 bin kişiye airdrop desteğinde bulunacak.

DEX kullanıcıları airdrop’larını Bancor üzerinden alacak ve Bancor’larını Ethereum, EOS ve Dai’ye çevirebilecekler. Bancor sözcüsü, bu teşvik programı sayesinde merkeziyetsiz finans (DEFI) çevresini genişletmeyi umuyor. İddiaya göre Bancor teşvik programı DEFI apps kullanıcıların sayısını en az yüzde 500 arttıracak.

Aktif olarak ortalama 10 bin DEFI apps kullanıcısı olduğu tahmin ediliyor. Bancor airdrop uygulaması ile bu sayının 60 bin ve üzerine çıkması bekleniyor.

Lütfen Bkz: Güney Kore FATF kripto regülasyonları yasası komiteden geçti

Bancor, Kenya’da fakirlikle mücadele için önemli hayır programları uyguluyor. Bu program sayesinde Bancor, 2018 yılından itibaren Kenya için bağışta bulunmak isteyen hayırseverlere yol gösteriyor.

Kaynak

Etiketler: