BTC : 84699 ₺ ETH : 2781 ₺ XRP : 2.18 ₺ LTC : 427 ₺ USDT : 7.299 ₺ XLM : 0.7642 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Üst düzey analistin Haziran ve yıl sonu Bitcoin senaryosu

Üst düzey analistin Haziran ve yıl sonu Bitcoin senaryosu

Üst düzey analistin Haziran ve yıl sonu Bitcoin senaryosu
0
huobi_koinmedya

Yıl sonu Bitcoin hangi seviyede olacak? Mart dip seviyesini bilen bir uzman analistin öngörüsüne göre Haziran ve yıl sonu Bitcoin nerede olabilir?

Yıl sonu Bitcoin seviyesi

Mart ayı Bitcoin dip seviyesini bilen analist bu defa da bu yılın tamamında Bitcoin için bir boğa piyasası öngördüğünü söylüyor. Twitter’da arka arkaya attığı twitlerle görüşlerini paylaşan analist ve trader Bitcoin Jack Bitcoinin Haziran ayında uçuşa geçeceğini ancak o zaman kadar volatilitenin devam edeceğini söylüyor.

Benim tezime göre Mayıs ayının kilit önemdeki şartları şunlar: bu hafta düzgün seviyede bir alım baskısı olacak ancak 10,500-11,000 dolar arası bir direnç göreceğiz. 9,000-9,500  dolar civarında satış baskısının oluşturduğu bir destek noktası var.  Bu durum da harketli bir düzlem oluşturuyor. Eğer bu doğru çıkarsa Mayıs sonu veya Haziran başı büyük bir ralliye şahit olacağız.”

Peki bu görünümü Bitcoin takip etmek durumunda mı? Kripto analist Bitcoinin gelecek ay FOMO, aşırı ilgi ve medya odağında bulunma gibi nedenlerle 15,000 doları görebileceğini bildiriyor.

koinmedya_brave

Jack Ralliden sonra  bir düzeltmenin geleceğini ve bir taban oluşacağını oradan da 20,000 e doğru hızlı bir boğa koşusu başlayacağını söylüyor.

” Ben destek bölgesinin Ağustos başlamadan 9,000-11,000 dolar bölgesi olacağını bekliyorum. Eğer önceki tezim doğru çıkarsa o zaman bu yıl sonu Aralık yada gelecek yılın başı Ocak gibi tüm zamanların rekoru gelebilir.”

Bu yıl Mart ayının 13’ünde lider kriptomuz Bitcoin 3,850 doları bulduğunda piyasada çok yaygın bir satış ortaya çıkmıştı. Bitoin Jack o zamana Bitcoinin dip yaptığını söylemişti. Hatta o günkü seviyenin yılın en dip noktası olduğunu da söylemişti Bitcoin Jack. Bitcoin o günden bu yana %125 arttı ve şu anda 9,121 dolar civarında.

Aşağıda paylaştığım 13 Mart 2020 tarihli twitte Jack 2017 pump ve dump olaylarının tekrarlandığını söylüyor. 14K dan 3K ya düşüş ve geri çıkıştan bahsediyor.

koinmedya_brave

Kaynak

Etiketler: