BTC : 82855 ₺ ETH : 2844 ₺ XRP : 1.881 ₺ LTC : 360 ₺ USDT : 7.62 ₺ XLM : 0.5854 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Yeni Bir Küresel Para: UCA Coin

Yeni Bir Küresel Para: UCA Coin

Yeni Bir Küresel Para: UCA Coin
0

Başarılı Türk girişimcilerinin projelerini yayınlamaya devam ediyoruz. Bu haftaki konumuz İlhan Doğan tarafından piyasaya çıkarılan yeni bir küresel para olan UCA Coin.

Yeni Bir Küresel Para: UCA Coin

United Crypto Alliance (UCA), herkese açık ve merkeziyetsiz bir para olma iddiasıyla işletmeleri ve bireyleri bir araya getirme hedefi taşıdığı görülüyor.    

Projeyi incelediğimde göze çarpan özellikleri şu şekildedir:

– Likidite konusunda, UCA şu anda günlük işlem hacmi 100.000 $ ‘ın üzerinde olan VindaxFinexboxStex ve Crex24 olmak üzere 4 farklı kripto para borsasında listelenmiştir.

koinmedya_brave

– UCA ayrıca projeyi tanıtmak ve sosyal medyada işleri hızlandırmak için bir yarışma düzenliyor.  Ayrıntılar için Discord – https://discord.gg/EemcMKf adresini ziyaret edilebilir ve twitter adresini takip edebilirsiniz https://twitter.com/ucacoin.

– Masternode ile kurulum ve davet için https://ucacoin.com/ adresinden detaylara bakabilirsiniz.

– Kendine ait bir ekosistem ve istikrarlı bir kripto para oluşturmak için alışverişe dönüş bir sistem tasarlayan UCA, 8 farklı proje üzerinde çalıştığı görülüyor. Bunlar: Allianz partners, the Community, an Expert team, UCA Card, UCA App, Green technology, Webshop, ve ATM & POS.

– Kurucu İlhan Doğan, Avrupa’nın bir çok ülkesinde bir çok başarılı organizasyon kurmuştur. Şimdi ki hedefi de UCA ile 1 milyon satış ortağı hedefine ulaşmak istiyor. Şu anda Almanya, Fransa, Rusya, Türkiye, İtalya, Avusturya ve İsviçre gibi birçok ülkede çalışmaları devam etmektedir.

– UCA’nın mevcutta 6.000’den fazla insanın topluluk gücü vardı. Önümüzdeki 2 yıl içinde bu sayının 150.000’i aşması bekleniyor. Ekibin gücü ve projenin kurucusu İlhan Doğan göz önüne alındığında, bu hedef ulaşılamayacak gibi görünmüyor.

Yeni Bir Küresel Para: UCA Coin

Hedeflerden bahsetmişken, UCA Coin’i 2020 yılı içerinde ATM ve PoS cihazlarına entegre edilmesi bekleniyor. Aynı dönemde masternodelar ile platformun tlar  dönemde, madeni paralar entegre edilecek ve UCA’nın masternode platformunun canlı yayınlanması bekleniyor. Topluluk üyeleri, bir dizi hibrit sistemin üretilmesini, ittifak ortaklarının katılımını ve 2021’in 1. ve 2. çeyreği arasında token yakılması beklemelidir.

Daha fazla İnceleme yazısı için Tıklayın

Etiketler: