BTC : 64150 ₺ ETH : 1593 ₺ XRP : 1.361 ₺ LTC : 308.2 ₺ USDT : 6.75 ₺ XLM : 0.5204 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ethereum Darma Capital: Ethereum 10 yıl sürecek boğa koşusu için mevzi alıyor

Darma Capital: Ethereum 10 yıl sürecek boğa koşusu için mevzi alıyor

Darma Capital: Ethereum 10 yıl sürecek boğa koşusu için mevzi alıyor
0
huobi_koinmedya

100 milyon dolar değerinde yatırım firması Darma Capital,  Ethereum 10 yıl sürecek boğa koşusu için mevzi aldığını belirtti. Ayrıntılara geçelim:


Ethereum 10 yıl sürecek boğa koşusuna mı hazırlanıyor?

 Bloomberg kaynaklı haberimize göre, yatırım firması Darma kripto paraların amiral gemilerinden biri olan Ethereum hakkında 10 yıllık bahse giriyor. Darma, şimdiye dek kripto paralara 100 milyon dolar yatırım yaptığı biliniyor. Firma, portföyündeki Ethereum miktarını her ay %1 arttırma kararı aldı.

Darma’da yönetim kurulu üyesi ve ConsenSys’in ilk çalışanlarından biri olan Andrew Keys, kripto paraların bugünkü durumlarıyla, yatırımcıların Amazon ve Google’ı ilk destekledikleri zamanları karşılaştırdı.

koinmedya_brave

Ethereum konusunda 10 yıllık beklentimiz var dedi Keys.  Ayrıca aynı tutumu yakın bir zamanda Bitcoin ve Filecoin konusunda da sergileyeceklerini de sözlerine ekledi.

ConsenSys kurucusu ve Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin Keys’e Ethereum topuluğunda ‘birleştirici güç’ diye hitap etti. Lubin şöyle devam etti:

ConsenSys’in kurucu üyesi olarak, Andrew Ethereum ekosistemini yatırımcıya açan kilit kişidir. “Andrew’un DARMA’daki yeni rolünün ekosistemimizdeki iletişimi ve uyumu güçlendirmek ve geliştirmek için çalışmalarına devam etmesini sağlayacağını umuyorum.”

Her ne kadar makale Ethereum’u shillemeye yönelik olsa da Ethereum hakkında hepimizin bildiği bazı gerçekler var. Ethereum kripto ekosisteminin olmazsa olmaz bir parçası. Ancak Ethereum hiç bir zaman BTC’nin fonksiyonunu ele geçireceğini sanmıyorum. Ethereum aslında çıkış arıyor, Ethereum hakkında bazı önemli bilgilere sahip olmak için Ethereum cephesinde anonimlik sesleri! Ethereum Monero’ya rakip olabilir yazısını okuyabilirsiniz.

koinmedya_brave

Ethereum tüm gücünü kopyalanabilirliğinden ve dApp’tan alıyor. ERC20 tokeni üretmek oldukça basit. Ancak Etherum blockchain’i artık rakipsiz değil. Bir çok kripto projesinin üzerinde yeni tokenler ortaya çıkarmak artık mümkün. Kaldı ki dApp konusunda Ethereum 3. sırada yer alıyor. Tron ve EOS dApp geliştirme bakımından Ethereum’u geçmiş durumda. Şu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum: Neden Altcoinlere değil Bitcoine yatırım yapmalısınız?