BTC : 63381 ₺ ETH : 1651 ₺ XRP : 1.361 ₺ LTC : 304.3 ₺ USDT : 6.89 ₺ XLM : 0.5945 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Yarı fiyatına Bitcoin almak ister misiniz?

Yarı fiyatına Bitcoin almak ister misiniz?

Yarı fiyatına Bitcoin almak ister misiniz?
0
huobi_koinmedya

Yarı fiyatına Bitcoin almayı kim istemez? Crypto.com, sınırlı sayıda kullanıcısına bugün (30 Haziran), dördüncü kuruluş yıldönümü kutlaması çerçevesinde BTC’leri yarı fiyatına veriyor.


Yarı fiyatına Bitcoin almak ister misiniz?

Hong Kong merkezli kripto para devi, borsaya “abone” olacak ilk 25,000 kullanıcıya 2 milyon dolarlık bir fon ayırdı.

Crypto.com (@cryptocom), Twitter üzerinden şöyle duyurdu: “4. Yıldönümü Özel Kampanyası: 30 Haziran tarihinde BTC yüzde 50 indirimli, 2 milyon ABD Doları ayrıldı, CRO stake gerektirmez. Yalnızca ilk 25,000 kullanıcı, şimdi kaydolun! Ayrıca BTC olarak 120 bin dolar veriyoruz! 1200 dolar kazanma şansı için takip ve retweet yapın!”

Yarı fiyatına Bitcoin almayı kim istemez? Crypto.com, sınırlı sayıda kullanıcısına bugün (30 Haziran)

koinmedya_brave

Kayıt olan ve şartlara uygun kullanıcılara yüzde 50 indirim ile Bitcoin alma fırsatı verilecek. Bu şu demek. BTC şu an 9,100 dolar civarında işlem görüyor ve bugün 4,550 dolardan Bitcoin satılacak. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler için kayıtlar 30 Haziran TSİ 09.00’da (UTC 06.00) başladı.

İlgili – Bitcoin Rehberi: Bitcoin Nedir? BTC nereden ve nasıl satın alınır? Bedava Bitcoin nasıl kazanılır?

Bunun için ayrıca platformun yerel tokeni olan CRO ile stakinge de gerek yok. Sahip oldukları CRO miktarına bağlı olmadan tüm borsa kullanıcıları katılabilir.

Buna rağmen CRO stakingin de kendi faydaları var. Crypto.com, stake yapanların ücretsiz işlem indirimi, stake yapılan CRO için yıllık yüzde 20 getiri ve diğer faydalar elde ettiği vurguluyor.

koinmedya_brave

Crypto.com son zamanlarda güvenlik denetim standartları nedeniyle haberlere konu olmuştu. Ayrıca İngiltere ve Avrupa’da banka kartı programını geçici olarak kapatması ile de haberlere çıkmıştı. Çünkü çalıştığı Almanya’nın kart operatörü Wirecard, geçen hafta iflas ettiğini açıkladı.

İlgili – Güncel Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: BTC dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Kaynak

Etiketler: