BTC : 60800 ₺ ETH : 1385 ₺ XRP : 1.333 ₺ LTC : 291.9 ₺ USDT : 6.855 ₺ XLM : 0.4472 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin XRP’nin rakibi Stellar (XLM)’da yön hangi tarafa?

XRP’nin rakibi Stellar (XLM)’da yön hangi tarafa?

XRP’nin rakibi Stellar (XLM)’da yön hangi tarafa?
0
huobi_koinmedya

Kripto para birimleri son zamanları yoğun ayı baskısında. Bu düşüş trendinden etkilen para birimlerinden biri de kuşkusuz Stellar. Bu analizimizde, XRP’nin rakibi Stellar (XLM)’da son durumların nasıl olduğunu inceleyeceğiz.


XRP’nin rakibi Stellar (XLM)’da son durum

XLM/USD uzun dönem fiyat hareketi

Direnç bölgeleri: $0.12, $0.13, $0.15
Destek bölgeleri: $0.10, $0.09 $0.06

XRP'nin rakibi Stellar (XLM)'da XRP'nin rakibi Stellar (XLM)'da yön hangi tarafa?

koinmedya_brave

Uzun dönemde Stellar’da trendin dalgalandığına şahit oluyoruz. 20 Aralıkta fiyatlar 0,12 dolar seviyesinin üstüne çıktı ama 21 günlük hareketli ortalama direnç seviyesi ile karşılaştı ve bu seviyeyi kıramadı. Bu durumdan sonra XLM fiyatlarında ne Ayıların ne de Boğaların etkin olduğunu görüyoruz.

Ayrıca bakınız: Stellar almak için doğru zaman mı?

Geçtiğimiz hafta boyunca, Stellar fiyatı $0.13 ile $0.12 arasında şu an konsolide oluyor.

Günlük grafikte oluşan ilk mum düşüş formunu oluşturdu ve $0.12 seviyesini alta doğru kırdı. Stellar tekrar düşüş eğilimine girebilir ve $0.09 destek seviyesine doğru yolculuk edebilir.

koinmedya_brave

XLM fiyatarı 21 günlük ve 25 günlük hareketli ortalamanın arasında yol alıyor. Bu iki hareketli ortalama yatay olarak yer almakta ve bu fiyat aralığı konsolidasyon sürecine işaret ediyor. RSI, 40 seviyesine doğru eğiliyor ki bu ‘sat’ demek!

XLM/USD orta vadeli fiyat hareketiXRP'nin rakibi Stellar (XLM)'da XRP'nin rakibi Stellar (XLM)'da yön hangi tarafa?

XLM, orta dönem görünümünde trend dalgalı durumda. Stellar fiyatı, $0.14 seviyesine doğru yükseliş momentumu buldu ve Ayılar seviyeyi savundu ve fiyatları $0.12 seviyesine geri itti. $0.13 ve $0.12 seviyeleri kırıldı ve fiyat $0.10 destek seviyesine doğru yol almaktadır.

Ayrıca bakınız: Stellar 2019 yılında benzersiz kazançlar bırakabilir

21 günlük ve 50 günlük hareketli ortalama, iki hareketli ortalamanın arasında dolaştığı sürece birbirine yaklaşmakta. Şu an piyasada konsolidasyon süreciyaşanıyor. Ayıların şu anki baskısı Stellar’ı bir önceki destek seviyesine itebilir. Para birimi şu an 0,11 seviyesinde geziniyor.