BTC : 83170 ₺ ETH : 2854 ₺ XRP : 1.884 ₺ LTC : 358.5 ₺ USDT : 7.648 ₺ XLM : 0.5831 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. XRP daha düşecek mi’ diye beklerken Ripple boğaları harekete geçebilir!

XRP daha düşecek mi’ diye beklerken Ripple boğaları harekete geçebilir!

XRP daha düşecek mi’ diye beklerken Ripple boğaları harekete geçebilir!
0

XRP son yıllarda bir türlü toparlanamadığı için XRP daha düşecek mi sorusu sıradan hale geldi. XRP, diğer birçok altcoin gibi, son birkaç gün ve hafta boyunca yanlanmasına ticarette yakalandı.


Bununla birlikte, kripto para biriminin yörünge sınırındaki ticareti uzun sürmeyebilir, çünkü analistler şimdi önümüzdeki günlerde ve haftalarda büyük bir düşüş görmenin mümkün olabileceğini belirtiyor.

Bir sonraki kayda değer düşüş, daha yüksek bir boğa yakalama hareketi ile tetiklenebilir.

Bazı analistler, yeni düşük seviyelerin yakında olabileceğini düşündüren bir fraktala bile işaret ediyor.

koinmedya_brave

İlgili yazı için bakınız: Güncel Ripple Teknik Analizi: XRP’de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar

XRP, son birkaç gün ve haftalarda 0.20 dolar civarında seyrederek Bitcoin ve diğer büyük dijital varlıkların da pekişmesi gibi kayda değer bir ivme kazanmaya çalışıyor.

Görünüşe göre, kripto para yakında kısa bir artış gösterebilir, ancak bu hareket yoğun bir düşüşe işaret edebilecek olan bir “boğa tuzağı”nı gösterebilir.

XRP daha düşecek mi
XRP daha düşecek mi

Bazı analistler ayrıca, tokenın önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli bir düşüş görecek şekilde konumlandırılabileceğini öne süren çarpıcı bir fraktal paterni işaret ediyorlar. Bu durumda analistler potansiyel olarak taze çok yıllı düşük seviyelerin bile söz konusu olabileceğini vurguluyorlar.

XRP daha düşecek mi?

Yazım sırasında XRP, son birkaç gündür işlem yaptığı fiyatın 0.199 $ olan mevcut fiyatıyla % 1’in biraz altında işlem görüyor.

Bu yanlamasına ticaret Bitcoin tarafından görülen ticaretin bir sonucu olarak ortaya çıktı. Lider kripto para birimi, 9.000 $ ‘ın altındaki bölgede işlem gördüğü için herhangi bir belirleyici ivme kazanmak için mücadele etti.

Ancak XRP, bu fiyat hareketine hızlı bir şekilde son verebilir. Zira analistler, alıcıları tuzağa düşürdükçe yakında daha da yükselebileceğini belirtiyorlar.

Bir analist, bu olasılığı son tweet’te ısrar ederek, mevcut 0.0000217 fiyatından 0.000024 BTC’ye doğru yükseleceğine inandığını açıklayarak, daha düşük bir düşüş kaydetti.

İlgili yazı için bakınız: Güncel Ripple Rehberi: Ripple nedir? XRP nereden ve nasıl satın alınır? Ripple’ın geleceği nasıl?

Bu hareket bir “boğa tuzağı”nı işaretleyecekti.

“XRP, HTF direniş imo’nun düşüş testi için oldukça hoş görünüyor. Bu elbette sapabilir ve menzilin içine düşebilir, ancak burada long pozsiyonuna girmek için R / R oldukça iyi” diyor.

 

XRP daha düşecek mi

Düşüş 2019’un başındakine benziyor

Fraktal kalıplar tartışmalı olmasına rağmen ve kesin bir sicil kaydına sahip olsa da, XRP’nin son fiyat hareketi,% 50 oranında düşüşe neden olan bir kapitülatör düşüşle karşılaşmadan hemen önce, 2019’un başında görülenle çarpıcı bir şekilde benzerlik gösterdi.

Başka bir popüler trader tarafından sunulan aşağıdaki grafik, bu benzerliklerin ne kadar açık olduğunu vurgulamaktadır.

XRP daha düşecek mi

Kripto ileriye doğru benzer bir yol izlerse, Bitcoin ticaret çiftine karşı taze çok yıllı düşük seviyeler ayarlamak için hazırlanabilir.

Kaynak