BTC : 83428 ₺ ETH : 2925 ₺ XRP : 1.931 ₺ LTC : 370 ₺ USDT : 7.62 ₺ XLM : 0.6043 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. XRP boğalarının hedefi kısa vadede 0.33 dolar!

XRP boğalarının hedefi kısa vadede 0.33 dolar!

XRP boğalarının hedefi kısa vadede 0.33 dolar!
0

XRP boğalarının hedefi kısa vadede 0.33 dolar! Uzun süredir ayılar tarafından baskılanan Ripple piyasası zincirlerini kırabilecek mi?


XRP boğalarının hedefi yakın zamanda 0.33 dolara ulaşmak!

 

2020 yılının başlamasıyla birlikte hareketlenen kripto para piyasaları, bugünde oldukça iyi görünüyor. Dün Bitcoin’in 8.600 dolar desteğini test etmesiyle beraber tedirgin olan piyasalar, BTC’nin yönünü tekrardan yukarı çevirip 9.000 dolar direncini test etmeye başlamasıyla birlikte rahat bir nefes aldı. Son zamanlardaki performansıyla kırılgan bir görüntü çizen Ripple için ise bu gelişme çok daha önemliydi.

2019 yılının büyük bir bölümünü 0,30 dolar seviyelerinde geçiren ancak son çeyrekte büyük bir hezimete uğrayarak 0,20 doların altına düşe Ripple, yeniden 2019 yılı ortalamasını tutturmanın yollarını arıyor. Öyle ki XRP yetkilileri bunu sağlayabilmek için Beyaz Saray’da lobicilik çalışmaları bile yapıyor!

koinmedya_brave

İlgili haber: Ripple Beyaz Sarayda lobicilik yapıyor

XRP yükselişi parabolik olabilir!

Analistler, 2019 yılını beklentilerin çok altında geçiren Ripple için 2020 yılından oldukça umutlu görünüyor. Özellikle Ripple’ın 0,22 dolar desteğinin üzerinde kendine sağlam bir yer bulması ve Bitcoin fiyatıyla yüksek bir korelasyon içine girmesi, XRP’nin parabolik bir yükseliş sergileyeceği yönündeki beklentileri güçlendiriyor.

”Ripple hafta sonuna kadar 6 aylık negatif direnci test edecek. Önümüzdeki hafta ise 0,33 dolar direncinin zorlandığını görmek şaşırtıcı olmayacak.”

Sektörde pek çok kişi, XRP’nin kısa vadede 0,33 dolara çıkmasının ve %50’lik bir artış sergilemesinin zor olduğunu düşünse de, XRP’nin %170 artış potansiyeli taşıdığını düşünenlerde var.

Yaptığı isabetli analizler ve tahminlerle kripto Twitter’da hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Crypto Michaël, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda, XRP’nin %170 artış potansiyeli taşıdığını dile getirdi.

”BCH, DASH, ZEC ve ETC gibi bazı majör kripto paralarda düşüş trendleri zaten kırıldı ve önemli ölçüde yükseliş sergilediler.

Bence bu furyaya katılacak sıradaki kripto paralardan biride XRP’dir.

XRP’nin bünyesinde %170’lik yükseliş potansiyel taşıdığını düşünüyorum.”

Sonuç olarak önümüzdeki günlerde pek çok traderın bir gözü XRP’nin üzerinde olacaktır. Kripto para sektöründe hold yerine kripto para ticaret yapıp anlık kazançlar sağlama peşindeyseniz, Ripple’ı takibe almanız faydanıza olabilir.

Etiketler:
Total
0