BTC : 62978 ₺ ETH : 1605 ₺ XRP : 1.322 ₺ LTC : 288.3 ₺ USDT : 6.886 ₺ XLM : 0.668 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Wirex borsası Wirex token için IEO düzenliyor

Wirex borsası Wirex token için IEO düzenliyor

Wirex borsası Wirex token için IEO düzenliyor
0
huobi_koinmedya

Wirex borsası Wirex token ile kripto paralar piyasasında kendi yerini alıyor. Bunun için de 25 Haziran’da Initial Exchange Offering (IEO) düzenlenecektir.


Wirex borsası Wirex token çıkarıyor

Yahoo Finance, kripto para borsası Wirex’in kendi tokenini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Wirex, Wirex Token (WXT) ismini verdiği kripto parası için 25 Haziran’da Initial Exchange Offering (IEO) düzenleyecek.

Küresel kripto borsası Binance, Binance Coin (BNB) çıkararak büyük başarı elde etmişti. Kripto borsalar arasında ilk sıralarda yer alan diğer platformlar da kendi tokenlerini çıkararak Binance’yi izlemişti. En yakın zamanda piyasaya çıkanlardan biri Bitfinex’in LEO tokeni olmuş ve Mayıs’ta piyasaya sürülmüştü.

koinmedya_brave

İlgili: Globalcoin sayesinde Facebook, yeni çağın İpek Yoluna dönüşebilir mi?

Diğer kriptolar gibi Wirex’in WXT’si de diğer ücretlerle birlikte kullanıcılarına işlem ücretlerinde yüzde 100’e varan indirimler sunacaktır. WXT sahipleri, Wirex Cryptoback ödül programı kapsamında ayrıca çeşitli kazançlar sağlayabilecektir.

Wirex CEO’su Pavel Matveev, “Biz yeni ortaya çıkan token ekonomisinin zamanla baskın ödeme aracı olan fiat paraların yerin alacağını düşünüyoruz. Wirex Token de bize geleceğin ödeme ortamı olacak bu alan ile entegrasyonumuzu sağlayacak. Wirex Token, kullanıcılara dijital parayı sınır ötesi taşımada kolay, hızlı ve uygun maliyetli bir yol sunuyor.” dedi.

Anket: Yatırımcıların yarıdan fazlasının parası altcoinlere emanet

koinmedya_brave

Wirex, IEO için WXT’yi OKEx’un JumpStart platformu aracılığıyla satacaktır. Toplam arzın yüzde 1’lik bir kısmı satılacak ve token başına fiyat da 0.01 dolar olacak. Onaylanmış kullanıcılar için ise 13 Haziran’da 2 milyon dolar değerinde Wirex Tokens token ön satışa sunulacak.

Kaynak

Etiketler: