BTC : 65845 ₺ ETH : 1641 ₺ XRP : 1.389 ₺ LTC : 318.7 ₺ USDT : 6.796 ₺ XLM : 0.5467 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Winklevoss: Bitcoin yatırımı yapmayıp seyredenler aklını kaçırmış olmalı

Winklevoss: Bitcoin yatırımı yapmayıp seyredenler aklını kaçırmış olmalı

Winklevoss: Bitcoin yatırımı yapmayıp seyredenler aklını kaçırmış olmalı
0
huobi_koinmedya

Bitcoin yatırımı yapmayıp sadece seyredenler aklını kaçırmış olmalı! Winklevoss ikizlerinden, Gemini kripto para borsasının kurucu ortağı Cameron Winklevoss, sadece seyirci kalmanın, Bitcoin ve diğer kripto paralara yatırım yapmaktan çok daha büyük bir çılgınlık olduğunu iddia ediyor.

Bitcoin yatırımı yapmayıp sadece seyretmek 

Ünlü Bitcoin boğaları Winklevoss ikizlerinden Tyler Winklevoss geçtiğimiz günlerde Twitter’da Bitcoin’i “Gold 2.0” olarak adlandırmıştı. Cameron’da kardeşi gibi iddialı bir çıkış yaptı ve Bitcoin yatırımı yapmayıp sadece seyretmekle yetinenlerin aklını kaçırmış olabileceğini söyledi.

(bknz: Novogratz: Bitcoin tamamdır – Global ödemeler ve web 3.0 savaşları başladı)

Bazı insanların, kripto para yatırımını delilik olarak değerlendirdiğini söyleyen Cameron Winklevoss, bunun doğru olabileceğini fakat paranın geleceği, kelimenin tam anlamıyla gözlerimizin önünde inşa edilirken, sadece kenardan seyretmenin kesinlikle çok daha büyük bir çılgınlık olduğunu iddia etti.

koinmedya_brave

“Bazı insanlar Bitcoin’e ve diğer kripto paralara yatırım yapmanın çılgınlık olduğunu düşünüyor. Evet belki de öyledir. Ancak, kesinlikle paranın geleceği, gözlerinizin önünde inşa edilirken sadece seyirci kalmak çok daha büyük bir çılgınlık.”

Bitcoin ve kripto paralar parlak bir geleceğe sahip

Tabii ki, Bitcoin büyük bir ralli gerçekleştirirken, hatta altın, petrol ve borsa gibi tüm geleneksel varlıklar karşısında yılın en iyi performans gösteren varlığı olmaya hak kazanırken bile, kripto para düşmanlığı yapma konusunda diretenler oldu. Hala da zaman zaman bazı ünlü isimler sahneye çıkarak, kripto paralar hakkında olumsuz düşüncelerini paylaşıyor.

Bitcoin’in bir varlık sınıfı olarak hiçbir değeri olmadığını ve sadece bir balon olduğunı iddia edenler oluyor. Fakat sektördeki bu çatlak seslere karşın Winklevoss kardeşler ve Tom Lee gibi birçok Bitcoin boğası, her zaman kripto sektörünün geleceğine dair umutları diri tutmaya çalışıyor.

(bknz: Tom Lee’nin 2020 Bitcoin fiyat tahmini: Asıl yükseliş o zaman başlayacak, çünkü…)

(bknz: İyimser Bitcoin fiyat tahminleri devam ediyor: Önce 12bin, ardından 22bin dolar)

koinmedya_brave

Lee ve Winklevoss kardeşler gibi Bitcoin savunucuları, “dijital altın” olarak adlandırılan Bitcoin’in çok daha büyük bir potansiyeli olduğuna inanıyor. Milyonlarca kullanıcı ve Bitcoin’i ödeme birimi olarak kabul eden binlerce işletmeci de Bitcoin’in potansiyeline inanıyor.

Ayrıca bknz:Tom Lee: Bitcoin 10.000 dolara çıktıktan sonra gerisini kurumsallar halledecek)

Kaynak