BTC : 63401 ₺ ETH : 1627 ₺ XRP : 1.271 ₺ LTC : 296.8 ₺ USDT : 6.863 ₺ XLM : 0.4915 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. WEX Kripto Para Borsasında Bitcoin 9.000 Dolara Yakın Değerle İşlem Görüyor Fakat Dikkat!

WEX Kripto Para Borsasında Bitcoin 9.000 Dolara Yakın Değerle İşlem Görüyor Fakat Dikkat!

WEX Kripto Para Borsasında Bitcoin 9.000 Dolara Yakın Değerle İşlem Görüyor Fakat Dikkat!
0
huobi_koinmedya
Eski adıyla BTC-e borsası yeni adıyla WEX kripto para borsası bugünlerde garip işlem aktiviteleri ile gündeme geliyor. WEX borsasında Bitcoin 9000 Dolara yakın değerde işlem görüyor. Fakat bu işlemlerin bir dolandırıcılık niyetiyle yapıldığından şüpheleniliyor.

WEX kripto para borsasında gerçekWEX kripto para WEX Kripto Para Borsasında Bitcoin 9.000 Dolara Yakın Değerle İşlem Görüyor Fakat Dikkat!leşen Bitcoin işlemleri ile ilgili alarm ilk olarak twitterda verildi. Bir çok takipçi yapılan işlemlerin bir dolandırıcılık amacıyla yapıldığını düşünüyor. Bitcoin için ödenmiş gibi görünen 9,000 Dolara yakın değerin kalıcı bir değer olmadığı açık. Bu tür spekülatif yönlendirmeler konusunda dikkatli olunmalı.

https://twitter.com/kazonomics/status/1017058982781997056

” Muhtemel bir dolandırıcılık gerçekleşiyor. Şu anda 8.700 Dolar değerinden BTC paritesi var”
Diğer takipçiler de bunun bir doldur boşalt olduğunu düşünüyor. Bu işlemlerin WEX‘in az olan popülerliğini tamamen ortadan kaldıracağı açık. WEX ilk olarak BTC-e olarak faaliyete başlamıştı fakat daha sonra gerçekleşen şüpheli işlemler sonucu tamamen kapanmıştı.
Kullanıcılardan biri şu şekilde yorum yaptı;
”Coin çekimleri normal bir şekilde işliyor. İtibari para birimi çekim işlemleri ise %20 komisyona tabi. Bu nedenle itibari para birimi durumu karıştırıyor. Tahminime göre itibari paraları ya az yada hiç yok. Bence kısa sürede tamamen itibari paradan çıkıp Tether‘e geçecekler.”
Bu yazı sırasında WEX kripto para borsasında BTC 8.191 Dolardan işlem görüyordu. Fakat BTC’nin Coinmarketcap sitesinde görülen birim fiyatı sadece 6.418 Dolar.
WEX kripto para WEX Kripto Para Borsasında Bitcoin 9.000 Dolara Yakın Değerle İşlem Görüyor Fakat Dikkat!
Bizim de tüm kripto para yatırımcılarına tavsiyemiz kısa yoldan para kazanacakları hiç bir şüpheli işleme girmemeleri. Çünkü bu tip işlemlerde kazandığınızı zannettiğiniz bir anda herşeyi kaybetme riski ile karşı karşıyasınız. Buranın bir vahşi batı olduğunu kasabada şerif dahi olmadığını ve herkesin silah kullanma kabiliyeti ve kötülük potansiyeline göre bir sonuç elde ettiğini akıldan çıkarmamak gerek.
Kripto para sektöründe yüksek teknik beceriye sahip hackerlar ve vicdan yoksun dolandırıcı zihniyetli insanlar cirit atıyor. Kripto para sektöründe bunlardan o kadar çok var ki bunlara denk gelmemek mümkün değil. Bu nedenle yapacağınız her işlemi kontrol etmeniz, şüpheli bir durum gördüğünüzde tedbirli hareket etmenizi tavsiye ederiz.

NOT: Yatırım Tavsiyesi Değildir. Yatırımlarınızı Kendi Değerlendirmeleriniz Sonucunda Yapmanız En Sağlıklı Yoldur.

koinmedya_brave

Etiketler: