BTC : 83275 ₺ ETH : 2849 ₺ XRP : 1.889 ₺ LTC : 358.6 ₺ USDT : 7.651 ₺ XLM : 0.58 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Weiss Ratings’den Cardano Yatırım Tavsiyesi

Weiss Ratings’den Cardano Yatırım Tavsiyesi

Weiss Ratings’den Cardano Yatırım Tavsiyesi
0

Weiss Ratings’den Cardano yatırımı tavsiyesi geldi.  Tavsiyelerine sadece belirli sayıda insan ya da kapalı kullanıcı grubunun ulaşabildiği Weiss Ratings kripto piyasası ile ilgili bir analiz de bulundu. Analizinde kripto piyasası ile ilgili çok umut verici tahminlerde bulundu. 


Weiss Ratings’den Cardano Yatırımı Tavsiyesi Geldi

Bir hafta önce, bu “tolere edici” pazar sırasında, bazı Coin’lerin 10x’lik bir değer artışı göreceği tahmin edilmişti. Weiss Rating NEO, IOTA ve XRP üzerindeki bu tahminini beklenmedik bir tweetle duyurmuştu. Tweet’te adı geçen kriptolar arasında Cardano da (ADA) yer almıştı.

Her Şey Bir Tweet İle Başladı

Weiss Ratings’den Cardano yatırımı tavsiyesi içeren Tweet’de şu ifadelere yer verildi:

koinmedya_brave

Eğer  kripto piyasanın eski şaşalı günlerine geri döneceğine inanıyorsanız, 10x‘lik bir artış için röper noktası %90‘lık bir piyasa dışı fiyat hareketi olacaktır.

Bugün itibariyle, % 90 civarında bir geri çekilmede yer alan Coin’ler arasında % 91 ile NEO, % 90 ile IOTA, % 93 ile XRP ve %96 ile de ADA‘ bulunuyor. Bu Coin’ler şu an ki adeta kelepir fiyatıyla ciddi alım fırsatı sunuyor.

ADA ABD Dolarına Karşı: 1 Dolara Çok Yakın

Stellar’ın geçtiğimiz haftalarda gösterdiği performanstan sonra, ADA’nın fiyatı ABD Dolar karşısında  sadece son 24 saat içinde yaklaşık % 12.49’luk artış söz konusu. Şu anda ADA‘nın ticari değeri 0.0923 $ ve piyasa hacmi 2.3 milyar dolar seviyelerinde. Rakamlar bu doğrultuda devam ederse ADA‘nın 1 USD’ i aşması kesin gibi görünüyor.

 

Weiss Ratings'den Cardano yatırımı tavsiyesi

 

Ripple, PNC Bank Tarafından Tanınıyor mu?

Justin Sun bir tweetinde, piyasadaki XRP’nin son yükselişinin, PNC Bank’ın Ripple protokolünü tanıması nedeniyle gerçekleştiğini söyledi. Bu olumlu gelişmelerin elbette kripto piyasası üzerinde etkisi vardır. Bu, aslında finansal kurumların blockchain‘i kabul etmeyi düşündüğünün bir işareti olarak görülüyor. Ayrıca, Bill Clinton’ın 2018’de Swell‘den nasıl bahsettiğini ve tüm blockchain sisteminin nasıl dünya çapında kabul görmeye başladığını hatırlattı. Justin Sun 2014’ten 2016’ya kadar Ripple‘in Çin Baş Temsilcisi olduğunu ve aynı zamanda bir Ripple yatırımcısı olduğunu gururla ifade etti. Dahası her finansal kurumun kısa sürede blockchain’i kabul edeceğine inandığını söyledi.

Etiketler: