BTC : 62658 ₺ ETH : 1570 ₺ XRP : 1.222 ₺ LTC : 287.3 ₺ USDT : 6.9 ₺ XLM : 0.464 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Weiss Ratings 2019 kripto para notları açıklandı: XRP, EOS, Bitcoin ve Ethereum en yüksek notu aldı

Weiss Ratings 2019 kripto para notları açıklandı: XRP, EOS, Bitcoin ve Ethereum en yüksek notu aldı

Weiss Ratings 2019 kripto para notları açıklandı: XRP, EOS, Bitcoin ve Ethereum en yüksek notu aldı
0
huobi_koinmedya

Weiss Ratings, yıllık kripto para raporunu yayınladı. Rapor, meraklı yatırımcılara yeşil ışık yakıyor gibi görünüyor.  Weiss raporuna göre XRP, EOS, Bitcoin ve Ethereum en yüksek notu aldı.

XRP, EOS, Bitcoin ve Ethereum en başarılı kripto paralar

Şirketin kurucusu Martin D. Weiss, kripto paranın arkasındaki teknolojiyi seviyor ve dijital varlıkların üstün hüküm süreceği bir gelecek öngörüyor. Ancak, Weiss, kripto paranın, para yatırmak için en riskli yer olduğunu söylüyor. Weiss’in yaptığı kripto para sıralaması, yatırımcılara güçlü kullanım durumlarıyla, gelecek vaat eden dijital varlıklar için fikir veriyor.

Weiss hiçbir bir kripto paraya “A +” vermedi, ancak yine de en iyi tokenlerin çoğunda çok fazla potansiyel görüyor. Zamanlama ile ilgili olarak, Weiss şimdi satın alma zamanı olduğunu iddia ediyor.

koinmedya_brave

“2018 başından beri düşük fiyatlara rağmen, derecelendirme modelimiz, bize kripto para endüstrisinin kritik bir bölümünün kullanıcı işlem hacmi, ağ kapasitesi ve ağ güvenliğinde dikkat çekici bir büyüme sağladığına dair sağlam kanıtlar sunuyor. Aynı derecede önemli olan bulgu, çoğu zaman bu iyileştirmelerin, altında yatan teknolojideki evrimden kaynaklanması. Bu nedenle, risk almak isteyenler için en iyi yatırım zamanı çok yakın olabilir. ”

Weiss kripto para puanlaması yaparken, benimsenmeye büyük ağırlık veriyor. Rakiplerini aşan kullanıcı tabanları ile, XRP, EOS ve Bitcoin, Weiss’dan “A” aldı. Ethereum “A-” alırken; Cardano, Steem, NEO, Zcash, Litecoin ve Stellar’ın hepsine “B +” verildi.

Sıcak haber: Bitcoin madencilik şirketi Bitmain IPO başvuru süresini kaçırdı

Teknoloji ve benimsenme oranlarıyla en iyi 10 kripto para

XRP EOS Bitcoin ve Weiss Ratings 2019 kripto para notları açıklandı: XRP, EOS, Bitcoin ve Ethereum en yüksek notu aldı
En iyi notuXRP, EOS, Bitcoin ve Ethereum aldı

Weiss, XRP’nin küresel finans endüstrisine sızabilecek konumda olduğunu söyledi. A reytingi, XRP’nin sınır ötesi banka transferleri için SWIFT’in yerine geçmesinin onaylanmasından ötürü geldi.

Önemli ortaklıklar XRP fiyatını Ay’a çıkarabilir

koinmedya_brave

EOS, Weiss tarafından artan kullanımlı bir kripto para birimi olarak da tanımlandı. Weiss’a göre, EOS, gerçek hayat uygulamalarında endüstri genelinde bir artışın sorumluluğunu taşıyor. Sonuç olarak, Weiss Ratings, insanlar DApps kullanmaya başladıkları için hacim ve günlük işlemlerin arttığına dikkat çekiyor .

EOS kurucusu: EOS kuruluşundan bu yana en büyük haber ile geliyor!

Derecelendirmeler, geçen yıla göre oldukça yüksek. Weiss, bunun artan güvenlik ve daha uygun kullanım durumları nedeniyle riskin daha küçük olmasından kaynaklandığını söyledi.

Kaynak

Etiketler: