1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Viberate (VIB) Coin Nedir?

Viberate (VIB) Coin Nedir?

Viberate (VIB) Coin Nedir?
0

Blok zincir teknolojisi dünyasında rekabet ve kriptokrasi sadece iyi bir şey olarak kabul edilebilir. Viberate, bu yenilikçi teknolojilerin her ikisinin de ilerleyen müzik endüstrisi üzerinde nasıl bir etki yaratabileceğinin açık bir örneğidir. Canlı müziği keşfetmek için akıllı bir yol inşa etmeyi amaçlıyor.


Viberate (VIB) Coin Nedir?

Canlı müziği keşfetmek için akıllı bir yol inşa etmeyi amaçlayan yeni bir tür kripto para projesidir. Canlı müzik etkinlikleri bulmak, dünyanın hangi bölümünde yaşadığınıza bağlı olarak oldukça zorlayıcı olabilir. Tüm bu bilgiler için bir “birleştirilmiş merkez” olması, birçok insanın ilgisini çekecek bir şeydir. Viberate,platform kullanıcıların binlerce müzisyen, mekan ve etkinlik profiline göz atmasına olanak sağlar. Böylelikle gereken bilgiyi toplamayı, sosyal medyayla bütünleştirmeyi ve canlı müzik endüstrisinde bir bütün olarak sekmeler bırakmayı kolaylaştırır.

Nasıl Çalışır?

Viberate, canlı müzik endüstrisini bir bütün olarak yenilemekle görevlidir. Gezegendeki her müzisyene spot ışığı yakalamak için eşit fırsat vererek böylelikle çok ilginç bir yol izliyor. Herkes, bant genişliği bilgileri, yayın tarihleri ​​vb. de dahil olmak üzere bu blok tabanlı tabanlı platform üzerinden bilgilerini listelemekten mutluluk duyacaktır. Sonuçta her müzisyen daha fazla reklam fırsatına ihtiyaç duyar.

Bu platform sadece sanatçıları daha “keşfedilebilir” hale getirmekle sınırlı değildir. Viberate, müzisyenlerin kendilerini tanıtma ve rezervasyon yapma biçimini de geliştirmeyi amaçlıyor. Keşif ve rezervasyon işlemlerinin blok zincir teknolojisi vasıtasıyla yerinden yönetim edilmesi bir mücadeledir, ancak proje oldukça iyi bir başlangıç ​​yapmak üzeredir. Merkezileştirilmiş aracıları diskalifiye ederek sanatçıları ve (potansiyel) hayranları yakınlaştırmak harikadır.

koinmedya_brave

Gelecekte, bu canlı müzik ekosistemi ve blockchain pazar büyümeye devam edecektir. Müzisyenleri, rezervasyon ajansları ve etkinlik organizatörleriyle eşleştirmek nihai hedeftir,ve bunu yapmaktaki ilk adımlar zaten atılmıştır.Platformda 150.000’den fazla sanatçı listelendiğinde, blok zincir teknolojisinin canlı müzik endüstrisini nasıl etkilediğini görmek ilginç olacak.

VIB Token

Viberate’in tokenının ana amacı (VIB olarak bilinir) herkesin bu yeni platform üzerinden para kazanmasına ve harcamalarına izin vermektir. Küresel topluluk aktivasyonuna, birinci sınıf endüstri irtibatlarına, mallara erişim, rezervasyon ücreti ödemeleri, ana sitedeki reklam fırsatları ve hatta etkinlik biletleri satın alma olanağı sağlar. Bu ekosistem büyümeye devam edebilirse, VIB değerinin ayni yönde bir cevap vermesini beklemek normal görünüyor. Şu an için, bu konuda işlerin nasıl geliştiğini beklemek ve görmek zorundayız.

Yol Haritası

Konuştuğumuz gibi, Viberate arka sahnesinde çok şey oluyor. Şimdilik ekip, bilet satış platformu entegrasyonu ile bu yıl takip edecek etkinlik organizatörü profilleri başlatıyor. İş ve rezervasyon platformu desteği gelecek birkaç ayda tanıtılacaktır. Gelecek yıl, akıllı sözleşmeler ve DAO’lar da dahil olmak üzere genişletilmiş blok zincir özelliği entegrasyonu, Viberate’e de gelecektir.

 

Kaynak:Themerkle

 

Etiketler: