BTC : 79802 ₺ ETH : 1.726 ₺ XRP : 43.06 ₺ LTC : 7.735 ₺ USDT : 325.9 ₺ XLM : 0.2225 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Verge (XVG) Bu Yıl Sonunda 1 Dolar Olabilir. Verge (XVG) Haber ve Gelişmeleri

Verge (XVG) Bu Yıl Sonunda 1 Dolar Olabilir. Verge (XVG) Haber ve Gelişmeleri

Verge (XVG) Bu Yıl Sonunda 1 Dolar Olabilir. Verge (XVG) Haber ve Gelişmeleri
0

Verge (XVG) bu yıl sonunda 1 Dolar olabilir, bu hedefin gerçekleşmesini sağlayacak gerekçeleri sizler için  açıklamaya çalıcağım. Verge (XVG) haber ve gelişmeleri konusunda kısa bir çerçeve oluşturarak başlayalım.


 

Verge (XVG) Bu Yıl Sonunda 1 Dolar Olabilir mi?

Gizlilik odaklı paralar, proje bazlı kriptolara karşı daha dayanıklı bir görünüm sergiledi 2018 yılı boyunca. Bildiğiniz gibi, gizlilik odaklı paraların yatırımcıya cazip gelmesinin nedenleri arasında en önemlisi, kamuya açık olmamayı vaat etmeleri. Bazı yatırımcıların ve insanların belkide yaşam tarzları onların daha anonim kalmasını gerektiriyor olabilir.  Sadece bu gerekçe dahi gizlilik odaklı paraların gelecekte çok daha popüler olmasını sağlayacak. Bu paraların piyasa hacmi içindeki payının artması doğal olarak beklenmelidir. Gizlilik odaklı paralar belkide spekülasyona karşı en dayanıklı olanlar. Piyasada en popüler gizlilik odaklı paralar ise Verge (XVG), Monero (XMR) ve ZCash (ZEC) olarak sıralanabilir.

Verge (XVG) Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) gördü. 2017 sonlarında başlayan yükseliş grafiği 0.01 Dolardan başladı ve yaklaşık olarak 0.3 Dolara kadar işlem yapabildi. Kritik soru ise şu Verge (XVG) bu yıl sonunda 1 Dolar olabilir mi?

koinmedya_brave

Bildiğiniz gibi Eylül ayının ilk iki haftası ağır kayıplar yaşadı. Bu kayıplardan Verge (XVG) de nasibini aldı. XVG şu anda 0,013719 Dolardan işlem görüyor. XVG yakın zamanda direnç noktası olan 0.04 doları test edebilir.

3. çeyreğin sonu yaklaşıyor. Geçtiğimiz üç çeyrekte kripto para piyasasında 3/4 oranında kayıp yaşandı. Bununla birlikte kripto para piyasa hacminin önemli ölçüde artması da bekleniyor. Piyasa dalgalı görünsede, önündeki bazı engelleri aşarsa Verge (XVG) bu yıl sonunda 1 Dolar olabilir. Bu beklenti aynı zamanda yüksek bir risk içeriyor ve net bir cevap vermek ise kripto para piyasalarında mümkün değildir.

Verge (XVG) Bu yıl Sonunda 1 Dolar Olabilir Ancak Yapılması Gereken İşler Var.

 

Öncelikle genel piyasa durumu, XVG güncellemeleri, yeni ortaklık açıklamaları (Partnership), yeni gelişmeler, yeni borsada listelenmeler konusunda gelişmeler beklenmelidir.

Verge (XVG) ekibinin son gelişme raporunda, XVG cüzdanın yol haritası ön plana çıkarıldı. Bu yol haritasında IOS cüzdanı Electron ( Electrum değil) ve QT (yeni bir kod tabanı) ile geliştiriliyor. Cüzdanın yayın tarihi henüz netleşmedi. Ancak güncellemeler ve gelişmeler konusunda düzenli paylaşımlar yapılacak. Bununla birlikte yeni bir masaüstü cüzdanınında başarıyla geliştirildiği ve geliştirme sürecinin devam ettiği de duyuruldu. Bu yeni cüzdan zaten yeni geliştirilen Insight API istemcileriyle entegre edilmiştir.

verge Verge (XVG) Bu Yıl Sonunda 1 Dolar Olabilir. Verge (XVG) Haber ve Gelişmeleri

Verge (XVG) tarafından piyasaya sunulacak M-cüzdan zaten bir zorunluluktu. XVG ekibi, çeşitli görseller ile birlikte, zarif bir tasarımın yanı sıra, cüzdanın işlevlerden de emin olmaya çalışıyor. M-cüzdan, Blockchain üzerinden Verge Swift Insight API ile geliştiriliyor. Son duyumlara göre, Android cüzdan ise  2019’da yeni sürümü ile yayına girecek.

XVG ekibi tarafından geliştirilen bir prototip ile tokenlerin Ledgar Nano S’e aktarılabildiğini test etti. Son Hack vakasından sonra güvenlik açıklamalarına yönelik güvenlik özellikleri sistemli bir şekilde kontrol ediliyor. Önümüzdeki günlerde Ledgar HQ, XVG tokenlerini destekleyeceği bekleniyor. Güvenlik açıkları nedeniyle kod tabanında revizyona giden Verge, Bitcoin Core v13.0.0 (2016 Ağustos’da yayına alınmıştır) mevcut versiyonuna geçecek. Ekip blockchain onay süreci için PoW uygulamasında güncellemeye gidiyor. RPC komutlarının geliştirilmesi planlanan işler arasında yer alıyor. Bu geliştirmeler ile CPU bellek performansı büyük ölçüde güçlendirmiş olacak.

Yukarıda bahsettiğimiz güncellemer sadece  yapılacakların bir kısmını oluşturuyor.  Bunun dışında kitlesel kabulu etkileyecek adımlarda atılıyor. Örneğin Bitnovo XVG’yi destekleyeceğini duyurdu. Bu gelişme İspanya ve İtalyadaki Carrefour mağazalarında XVG tokenlerinin  kullanılabilme ihtimalini artırıyor. Son gelşme ise Crypto Planet adlı internet mağazası Verge (XVG) tokenlerini bir ödeme aracı olarak kabul etti.

Bu ve benzeri gelişmelerin sayısı artıkça (XVG) bu yıl sonunda 1 Dolar olabilir diyebiliriz. Ancak burda asıl belirleyici olan ise unutmamak gerekiyor ki  genel piyasa durumu ve kripto para piyasalarına girecek olan paradır.

 

Etiketler: