BTC : 65757 ₺ ETH : 1639 ₺ XRP : 1.38 ₺ LTC : 319.7 ₺ USDT : 6.772 ₺ XLM : 0.5449 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Uzmanından Bitcoin tahmini: BTC halving öncesi yeni zirveleri yakalayabilir

Uzmanından Bitcoin tahmini: BTC halving öncesi yeni zirveleri yakalayabilir

Uzmanından Bitcoin tahmini: BTC halving öncesi yeni zirveleri yakalayabilir
0
huobi_koinmedya

BTC halving öncesi, tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırabilir! Hatta TradingView’deki popüler analistlerden biri, başka bir analistin ortaya koyduğu modeli baz alarak, dudak uçuklatacak cinsten bir tahmin yapıyor. İşte uzmanından Bitcoin tahmini!


BTC halving öncesi kaç dolara kadar yükselebilir?

Kripto para piyasası, son zamanlarda çok fazla volatilite gösterse de bu, yatırımcıların kripto sektörüne girmelerine engel olmadı. Yatırımcıları en çok cezbeden şey, belki de bu volatiliteyle birlikte son zamanlarda yapılan fiyat tahminleriydi.

Dijital varlıkların fiyatları ile ilgili son zamanlarda çok sayıda olumlu tahmin yapıldı ve yapılmya da devam ediyor. Tabi bu kez, tüm gözler Bitcoin’de. İddia edilidiği gibi Bitcoin henüz boğa koşusunun başlarında ise, yatırımcılar da bu dev pastadan paylarına iyi birşeyler düşsün istiyor.

Birçok uzmana göre, BTC, halving etkinliğinden önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak. TradingView’deki popüler teknik analistlerden biri de, gelecek yılın Mayıs ayında, blok ödülünün yarıya indirilmesinden önce Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağına inanıyor.

koinmedya_brave

BTC 2020’de 100 bin doları görebilir!

Sektörde FilbFilb olarak bilinen analist, Bitcoin’in stok akış (SF) oranının, gelecekteki fiyat güzergahını belirlemede önemli bir gösterge olduğundan bahsediyor. Ayrıca FilbFilb, Bitcoin tahmini yaparken şu hususlara da vurgu yapıyor.

“Regülatörler tarafından ağır bir uygulama dayatılmazsa ya da küresel durgunluk neticesinde ortaya çıkabilecek sistemsel bir şok yaşanmadığı sürece bugüne kadar gördüklerimizin devam edeceğini düşünüyorum. Bitcoin, daha öncekilerden çok daha hızlı bir şekilde, yeni döngüsüne doğru ilerleyecek. ”

“Bitcoin, halving öncesi tüm zamanların en yüksek seviyesini ilk kez kırabilir. Geçen hafta bahsettiğim, grafikte gösterdiğim ve incelemenizi tavsiye ettiğim Stok akış modeli, Bitcoin’in 2020 Mayıs’dan itibaren 100 bin dolara ulaşacağına işaret ediyor.”

Sonuç olarak, PlanB tarafından hazırlanan bu modelin, şu ana kadar Bitcoin’in gelecekteki değerini en iyi ortaya koyan model olduğunu ifade ediyor. Ve BTC halving öncesi, yeni zirveler için hazırlıklı olun mesajı veriyor.

Öte yandan bazı uzmanlar ise hala, Bitcoin’in 10 bin dolarlık psikolojik seviyenin üstünde kalıp kalamaycağını analiz etmeye çalışıyor. BTC, bu seviyeyi aşmadan önce, kripto analistleri bu kritik sınırın aşılması durumunda FOMO’nun artacağını söylüyorlardı. Ve şimdi herkes, FOMO ile birlikte başlayacağı iddia edilen bu yükselişi bekliyor.

koinmedya_brave

Kaynak