BTC : 83834 ₺ ETH : 2905 ₺ XRP : 1.9 ₺ LTC : 366 ₺ USDT : 7.601 ₺ XLM : 0.5918 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBorsa Haberleri
  3. Uyarı: USDT Airdop Bonanza – Bybit hediye yağmuru başlıyor!

Uyarı: USDT Airdop Bonanza – Bybit hediye yağmuru başlıyor!

Uyarı: USDT Airdop Bonanza – Bybit hediye yağmuru başlıyor!
0

25 Mart’ta Bybit platformumuzda USDT Sürekli Sözleşmeleri başladı. Bu makaleyi inceleyerek USDT Sürekli Sözleşmeleri ile ilgili tüm bilgileri alın.  Bununla birlikte, 13 Nisan’da çok beklenen USDT Airdrop Bonanza etkinliğini başlatıyoruz. Katılımcılar 1.000 USDT değerinde ödül kazanma şansına sahipler. USDT Airdrop Bonanza için ön kayıt 9 Nisan’da başlıyor. Ön kayıt yaptıran kullanıcılar Ekstra %20 USDT ödülü kazanır!


USDT Airdrop Bonanza

Buradan ön kayıt yaptırın.

Ön kaydı tamamladıktan sonra USDT ödülleri almanız için dört farklı etkinlik var! Bu nedenle etkinlik tarihlerini ve zamanlamalarını not ettiğinizden emin olun.  Her etkinlik, kullanıcıların ödüllerini almak için çeşitli görevleri tamamlamalarını gerektirir!

Dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar:

koinmedya_brave

Airdrop – 1: BTC Cüzdan Bakiye-Bale (Ön kayıt için % 20 + 50 USDT Bonus)

Nasıl talep edilir: 13 Nisan’da sabah saat 10’da (UTC) bir BTC cüzdan bakiyesini ≥0,5 BTC (Bonuslar Hariç) koruyun ve 50 USDT bonus kazanın (Ön kayıt için 60 USDT)

Airdrop 2: USDT Cüzdanı- Vals (60 USDT Kupon + Ön kayıt için %20)

Nasıl talep edilir: 16 Nisan’da sabah saat 10.00’da (UTC) toplam USDT Cüzdan Bakiyenizin %2’si kadar ekleme yapın! 60 USDT Kuponlarla sınırlıdır (ön kayıt için 72 USDT)

Airdrop 3: USDT Bonus Seviyeli Tango (1000 USDT’ye kadar)

Nasıl talep edilir: 50’den 1000 USDT’ye kadar farklı bonus seviyelerinin kilidini açmak için daha fazla işlem yapın ve işlem hacminizi artırın.

Özel Etkinlik: Bybit MVF (500 USDT Bonus & Ltd. ED. Silver Bybit Coin)

Nasıl talep edilir: Bir Bybit MVF olarak nitelendirmek için geri bildiriminizi gönderin. Seçilirse, bu özel gruba katılmanız için ekibimiz sizinle iletişime geçilecektir.

Bybit’in özel MVF programı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Buradaki belirli bir temayı mı algıladınız?

Bir kez daha, bu bağlantı üzerinden ön kayıt yaparak %20 ekstra USDT Airdrop Bonanza ödülünüzü istemeyi unutmayın. Bybit platformundaki USDT sözleşmeleri ile daha önce işlem yapmadıysanız, ticaret platformumuza şimdi ulaşmak için bu bağlantıya tıklayın!

Etiketler: