BTC : 84248 ₺ ETH : 2808 ₺ XRP : 2.085 ₺ LTC : 398.7 ₺ USDT : 7.326 ₺ XLM : 0.7401 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü altın yatırımcısından iddialı Ethereum tahmini

Ünlü altın yatırımcısından iddialı Ethereum tahmini

Ünlü altın yatırımcısından iddialı Ethereum tahmini
0
huobi_koinmedya

Gold Bullion International’ın kurucusu Dan Tapiero’dan Ethereum hakkında oldukça iddialı Ethereum tahmini geldi.


İddialı Ethereum tahmini

İkinci büyük kripto para Ethereum son hafta içerisinde ciddi biçimde değer artışı yaşadı. Ethereum %20’lik prim artışı ile 200 dolar bandından 240 dolar bandına yükseldi. Ethereum’un değer kazanmasında Ethereum 2.0, DEFI/DEX platformları ve tokenizasyon süreci gibi birçok faktör etkili oluyor.

Lütfen Bkz: Ethereum 2.0 nedir? Ethereum 2.0 ETH fiyatlarını etkileyecek mi? Ethereum 2 hakkında bilmediklerimiz

DTAP Capital ve Gold Bullion Int. gibi yatırım şirketlerinin kurucusu Dan Tapiero’dan Ethereum için oldukça iddialı bir Ethereum tahmini ve analizi geldi. Dan Tapiero’ya göre Ethereum için 300 dolar zaten cepte. Yani bu tahminin gerçekleşmesi için Ethereum’un %25 daha prim yapması gerekiyor. Tapiero’ya göre Ethereum 300 doları gördükten 6-12 ay sonra %66’lık ek prim ile 500 dolara çıkacak.

koinmedya_brave

Yani Dan Tapiero, en geç önümüzdeki 1 yıl içerisinde Ethereum’un en az iki kat değerleneceğini düşünüyor. Aşağıda Dan Tapiero’nun konuyla ilgili paylaştığı tweet’ini görüyoruz.

Yatırımcılardan ve analistlerden son günlerde Ethereum hakkında oldukça iddialı tahminler gelmeye devam ediyor. Bu tahminler zincirinin son halkasını Dan Tapiero oluşturuyor. Tapiero’dan önce 30 binin üzerinde takipçisi olan Wolf (@IamCryptoWolf) Ethereum’un 2020’nin sonunda 790 dolara kadar çıkabileceğini ileri sürdü. Wolf’un bu iddiası sosyal medya ortamında oldukça ilgi gördü.

ethereum tahmini Ünlü altın yatırımcısından iddialı Ethereum tahmini

koinmedya_brave

Tapiero’nun arkadaşı Raoul Pal da Ethereum hakkında oldukça iyimser ve Ethereum’un önümüzdeki dönemde Bitcoin karşısında oldukça değer kazanabileceğini düşünüyor. Yazının kaleme alındığı saatte Ethereum 0.025 BTC’nin üstünde işlem görüyor. Ethereum Şubat 2018’de 0.1 BTC’nin üzerinde işlem görüyorudu.

Kaynak