BTC : 64151 ₺ ETH : 1598 ₺ XRP : 1.367 ₺ LTC : 311.6 ₺ USDT : 6.744 ₺ XLM : 0.5267 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Twitter üzerinden yayılan Ripple (XRP)’lerinizi satın mesajlarına dikkat!!!

Twitter üzerinden yayılan Ripple (XRP)’lerinizi satın mesajlarına dikkat!!!

Twitter üzerinden yayılan Ripple (XRP)’lerinizi satın mesajlarına dikkat!!!
0
huobi_koinmedya

Ripple takipcileri ve XRP sahipleri son zamanlarda Twitter üzerinden ‘Ripple (XRP)’lerinizi satın ve XRP’ye bir kez daha yatırım yapmayın’ mesajlarıyla karşılaşmaya başladı.


Ripple (XRP)’lerinizi satın mesajlarına dikkat!!!

Twitter üzerinden yayılan ‘XRP tokenlerinin sat’ mesajlarının arkasında kim var bilinmiyor. Ancak bu mesajları atanların Ripple Lab.’taki geliştirici takımın proje başka bir proje için terketmeye başladığını ve ufukta XRP’yi zor günlerin beklediğini belirtiyor.

Bakınız: Western Union Ripple’ın XRP tokenini kullanacak- İşte son açıklamalar

koinmedya_brave

“Hey, senin Ripple’ın Twitter hesabını takip ettiğini gördüm. Umarım XRP holderi değilsindir. Eğer XRP holderı isen hemen kurtulmanı öneririm. Uzun zamandır geliştirici takımı projeden ayrılmaya başladığı bir sır değil...”

Yukarıdaki mesaj  ‘Jennifer Mayo’ adında bir bot’tan geliyor. Başka bir hesap benzer iddialar ileri sürüryor.

“Son zamanlarda Twitter’da Ripple’ı takip ettiniz mi?  Eğer XRP almak istiyorsanız, aman sakına! Projenin ardındaki ekip projeyi terketmeye başladı.. 

Bu mesajlar bir çok XRP holderine Ripple satın almaması konusunda uyarı mesajı olarak gitti. Twitter’da XRP Dev Team ile ilgili kısa bir araştırma neticesinde bir çok hesabın farklı XRP holderlarına aynı anda kripto parayı satın almaması konusunda mesaj attığı ortaya çıktı. Bu XRP karşıtı botların takipci sayısı sıfır, amaçları XRP ile ilgili dedikodu yayarak XRP fiyatında manipülasyon yapmak.

koinmedya_brave

Bakınız: Mastercard, Barclay ve Western Union hamleleri sonrası Ripple fiyatında yükseliş beklentisi

Bu dedikodular karşısında Ripple tarafından bir açıklama bile gelmedi. Sanırım dikkate değer bir konu olarak görmediler. Ancak XRP geliştiricileri ile ilgili bu sayısız dedikodu habelri özellikle 2019’da ortaya çıkmaya başladı..

Kaynak