BTC : 64324 ₺ ETH : 1502 ₺ XRP : 1.347 ₺ LTC : 302.8 ₺ USDT : 6.825 ₺ XLM : 0.461 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Borsa Haberleri Türkiye’de bir ilk; İşte kredi kartı ile kripto para alım işlemi başlatan borsa

Türkiye’de bir ilk; İşte kredi kartı ile kripto para alım işlemi başlatan borsa

Türkiye’de bir ilk; İşte kredi kartı ile kripto para alım işlemi başlatan borsa
0
huobi_koinmedya

Bugüne kadar dünyada sadece bir kaç kripto para platformunda kredi kartı ile kripto para alınabilirken Türkiye’de hiç bir borsada kredi kartı ile kripto para alımı yapılamıyordu. Son gelen haberlere göre artık Türkiye’de de kredi kartı ile kripto para alım işlemi yapılabilecek.


https://twitter.com/bayebitcom/status/1077991658640338944

kredi kartı ile kripto para Türkiye'de bir ilk; İşte kredi kartı ile kripto para alım işlemi başlatan borsa

Kredi kartı ile kripto para alımı başlıyor

Yakın zamanda önemli yatırımcı ve girişimciler tarafından kurulan ve Türkiye’nin uluslararası kripto para borsası olma hedefiyle yola çıkan Bayebit hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yatırımcılar artık Bayebit platformunda kredi kartı ile kripto para alımı yapabilecekler. Bu gelişmeyle Türkiye’de uzun süredir kullanıcılar tarafından aranan ve sorulan bir hizmeti ilk defa hayata geçiren borsa olan Bayebit hızlı gelişmesine devam edecek gibi görünüyor. Borsa kısa sürede yıllardır hiç bir borsa tarafından sunulmayan bir hizmeti hayata geçirerek vizyonunda belirttiği yenilikçi yönünü ortaya koymuş oldu.

koinmedya_brave

Sırada ne var?

Bayebit tarafından yapılan açıklamada henüz faaliyete başlayan borsa yeni kripto para ikililerine ek olarak yeni marketler de açmaya devam edecek. Borsa şu anda var olan TL bazlı market işlemlerine ek olarak önce BTC bazlı daha sonra da EURO ve USD itibari para birimlerine dayanan marketler ve  stabil coin marketi açacağını açıkladı. Borsa en kısa sürede bu marketlerde 20’ye yakın kripto paranın işlem gördüğü bir borsa olarak sadece Türk değil global kullanıcıları da hedeflediğini söylüyor.

Kullanıcılarına kazanç vadediyor

Kendisini Türkiye’nin uluslararası kripto para borsası olarak tanımlayan borsa bu hızlı büyüme sürecinde kendi borsa tokenı ile kullanıcılarına da kazanç vadediyor. Dünyada bir trend olarak borsalar kendi tokenlarını oluşturup bu tokenları ile kullacılarına bir çok avantaj sunarken borsaların özellikle ilk müşterileri sahip oldukları tokenlardan büyük kazançlar elde etmişlerdi. Bu başarılı modeli Türkiye’ye getiren Bayebit kendi tokenını oluşturarak kullanıcılarına işlemleri karşılığında token veriyor. Borsanın gelişmesiyle değerlenmesi beklenen bu tokenların zamanla token sahibi ilk kullanıcılarına büyük kazançlar getirmesi bekleniyor.


 

koinmedya_brave
Etiketler: