BTC : 63762 ₺ ETH : 1645 ₺ XRP : 1.379 ₺ LTC : 305.5 ₺ USDT : 6.905 ₺ XLM : 0.6352 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron yatırımcıları Tron’un Coinbase’de listelenmesini istiyor: Bu neden önemli?

Tron yatırımcıları Tron’un Coinbase’de listelenmesini istiyor: Bu neden önemli?

Tron yatırımcıları Tron’un Coinbase’de listelenmesini istiyor: Bu neden önemli?
0
huobi_koinmedya

Tron taraftarları Tron’un Coinbase’de listelenmesini istiyor. Bu konuda Coinbase’e baskı yapıyorlar. Binance Borsasının ABD pazarına kapılarını kapatması, bazı altcoin yatırımcılarını tedirgin ediyor.


Tron yatırımcıları Tron’un Coinbase’de listelenmesini istiyor.

Binance Borsasının ABD’deki işlemlerini sonlandırıyor olması altcoin çevresinde panik havasının  yaşanmasına yol açtı. Binance, yeni bir borsa ile ABD pazarına girecek ama bu borsada listelenecek altcoin sayısı nispeten az olacak. Haberin ayrıntıları için Binance ABD’li yatırımcılarına kapılarını kapattı: BNB fiyatlarından düşüş var,  başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

Binance Borsasın haberinden sonra Bittrex ve Poloniex, bazı altcoin’leri listelerinden çıkardıklarını duyurdu (Lütfen Bkz: ABD kaynaklı kripto regülasyonu korkusu: Bittrex birçok altcoin’i listeden çıkarıyor).

Yukarıdaki gelişmeler ünlü yorumcu Alex Krüger’e göre altcoin kışını başlatabilir (Lütfen Bkz: Alex Krüger: Binance altcoin kışına sebep olabilir).

koinmedya_brave

Yukarıda bahsedilen gelişmeler bazı altcoin yatırımcılarını tedirgin ediyor. Bu yatırımcılardan Tron Toplumu, ABD Merkezli kripto para borsası Coinbase’a baskı yapıyor. Tron takipçileri, Tron’un Coinbase’de  listelenmesini istiyor. Zira ABD pazarı Tron için önemli bir talep oluşturuyor.

Halihazırda Coinbase’de listelenen az sayıda kripto para var. Toplamda 14 kripto para Coinbase’de listeleniyor. Bu kriptolar: Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, EOS, Stellar, Ethereum Classic, Zcash, BAT, USD Coin, Ox, Augur ve Dai.

İlerleyen dönemlerde Coinbase yeni kripto paraları da listesine eklemeyi düşünüyor. Ancak bu sayı Binance Borsasında şuan listelenen kripto para sayısından çok az olacaktır.

ABD’deki regülasyon korkusu kripto para piyasalarını ciddi biçimde şekillendirmeye devam ediyor.

koinmedya_brave

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Etiketler: