BTC : 83043 ₺ ETH : 2813 ₺ XRP : 1.873 ₺ LTC : 358.5 ₺ USDT : 7.638 ₺ XLM : 0.579 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron ve BitTorrent yatırımcılarını ilgilendiren iki gelişme

Tron ve BitTorrent yatırımcılarını ilgilendiren iki gelişme

Tron ve BitTorrent yatırımcılarını ilgilendiren iki gelişme
0

Tron ve BitTorrent yatırımcılarını ilgilendiren iki önemli gelişme kripto para piyasasının gündemini işgal ediyor. İddiaya göre BTT sürpriz bir alım görüşmesini sürdürüyor.


Tron ve BitTorrent yatırımcılarını ilgilendiren gelişmeler

Bugün, 30 Aralık 2019, CoinMarketCap’te top 100’de listelenen kripto paralar içerisinde en çok değer kazanan kripto para, yüzde 13 ile BitTorrent (BTT). BitTorrent yazının kaleme alındığı saatte 0,000313 dolardan işlem görüyor ve CoinMarketCap sıralamasında 61’inci. Tron Kuruluşunun 2019 yılından adından en çok bahsedilen stratejik alımı BTT’yi satın almasıydı. Bu ivme ile 2019 yılının ilk yarısında BTT iyi değer kazandı ve CoinMarketCap’te top 50’ye kadar yükseldi. Bu sayede Tron, finansal açıdan zayıf bir projeye can vermiş oldu. Ancak BTT, 2019’un ilk yarısındaki performansını ikinci yarıda gösteremedi. Aşağıdaki grafikte BitTorrent fiyatlarında 2019 yılı boyunca yaşanan değişimi görüyoruz.

Tron ve BitTorrent Tron ve BitTorrent yatırımcılarını ilgilendiren iki gelişmeLütfen Bkz: Tron ve Disney arasında patent sorunu

BitTorrent ile ilgili Çin kaynaklı bir haber sitesine dayandırılan iddiaya göre 2019 yılı bitmeden BTT, Tron’u da ilgilendiren önemli bir şirket alımı gerçekleştirecek. İddiaya göre BTT, blockchain tabanlı bir şirket ile alım pazarlığı sürüyor. Bu haber henüz BitTorrent veya Tron yöneticileri tarafında doğrulanmasa da BTT fiyatlarında ciddi bir artış yaşanıyor.

koinmedya_brave

Dün siz değerli okuyucularımıza Samsung’un Tron’a ait 3 yeni Dapps uygulamasını blockchain keystore’a yüklediğini duyurduK. Tron, Dapps’ler sayesinde ciddi işlem hacmi yakalayabiliyor.

Lütfen Bkz: Samsung, 3 yeni Tron Dapps uygulamasını destekliyor

Tron’u ilgilendiren diğer haberimiz ise Poloniex kripto para borsası ile ilgili. Borsa, Tron kullanımını teşvik eden bir politika değişikliğine gidiyor. Buna göre hesaplarında belli bir miktar Tron tutan Poloniex kullanıcıları, borsa üzerindeki işlemlerinde yüzde 30’a varan indirimden faydalanacak.

Tron yazının kaleme alındığı saatte 1,37 cent’ten işlem görüyor. Düne göre fiyatlarda yüzde 1,44’lük artış var.

Kaynak 1, Kaynak 2

Etiketler: