BTC : 64541 ₺ ETH : 1507 ₺ XRP : 1.361 ₺ LTC : 304.9 ₺ USDT : 6.767 ₺ XLM : 0.4684 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Tron yeniden 1 milyar doların üzerinde – TRX yükselmeye devam eder mi?

Tron yeniden 1 milyar doların üzerinde – TRX yükselmeye devam eder mi?

Tron yeniden 1 milyar doların üzerinde – TRX yükselmeye devam eder mi?
0
huobi_koinmedya

Tron Eylül ayında 1 milyar dolar ligine veda etmişti. Son yaptığı ataklar ile yeniden barajın üstüne çıktı. Peki TRX yükselmeye devam eder mi?


TRX Yükselmeye Devam Eder Mi?

Bundan 2 hafta önce, 25 Eylül 2019 tarihinde yaptığımız Tron fiyatları 2019 yılının en düşük seviyesinde haberimizde size 2 önemli kritik bilgi sunmuştuk. Bunlardan biri TRX’in 2019 yılı en düşük seviyesine düştüğüydü. Diğeri ise TRON projesi toplam piyasa büyüklüğünün 1 milyar doların altına gerilediğiydi.

Sıralama 12. sırada gerileyen TRON’da işler gerçekten kötü gidiyordu. Ancak analistlerin gözünden kaçmaya bir durum vardı: İndikatörler olumlu işaretler vermeye başlamıştı. Geçen 2 haftalık süre zarfında göstergelerin bir kere daha doğru sinyaller verdiğine şahit olduk. TRX önemli bir geri dönüş yaptı.

Ekim ayının ilk haftası biterken Tron yeniden 1 milyar doların üzerine çıkmayı başardı. Ayrıca Cardano’yu geçerek 11. lik sırasını ele geçirdi. Peki bu zaman aralığında neler yaşandı?

koinmedya_brave

Öncelikle 2 Ekim tarihinde yaptığımız Tron daha fazla düşer mi? haberinde kullandığımız şu görseli dikkatlerinize sunuyoruz:

TRX yükselmeye

2 hafta öncesine ait bu görselde TRX’in 169 satoshi seviyesinde olduğunu görüyoruz. Grafik açıkça ters omuz baş formasyonunda ve hedef bölgesi önce 214 sonra ise 237 satoshi olarak okunabiliyor. Bu analiz üzerinden bir hafta bile geçmeden boyun çizgisi kırıldı ve tırmanış hız kazandı. TRX yazı yayına hazırlanırken 199 satoshi değerinden işlem görüyordu.

koinmedya_brave

Bitcoin sert bir yükseliş veya ani bir çöküş yaşamadığı müddetçe altcoinler biraz daha yükselebilir. Zira Bitcoin hakimiyet oranı düşmeye devam ediyor. Bugün itibariyle %66.61 oranına gerileyerek 15 Temmuz 2019 verilerine geri döndü. Bitcoin hakimiyet oranındaki düşüş, Bitcoin’den altcoinlere sermaye geçişi olduğu manasına geliyor.

Tron hakkında en detaylı ve güncel bilgiler için Koinmedya.com‘dan ayrılmayın. Tron hakkında daha fazlası için Tıklayın

Etiketler: