BTC : 64231 ₺ ETH : 1676 ₺ XRP : 1.409 ₺ LTC : 309 ₺ USDT : 6.851 ₺ XLM : 0.6353 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir

Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir

Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir
0
huobi_koinmedya

Ağustos ayında yaşanan büyük düşüşten sonra, Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir mi? Tron ile ilgili en son gelişmeler neler?


Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir

Son Tron Haberleri

Blokzincir projeleri açık kaynaklıdır ve teknik olarak Bitcoin‘e benzerler. Aslında, bir noktada Justin, Bitcoin‘in benzersiz özelliklerinin, geçen yıl Tron‘u piyasaya sürerek kripto para sektörüne girmesini sağladığını söyledi. Bu memnuniyetle karşılanırken, Tron ve diğer kripto paraların çoğu liderlerinin rehberliği altında ilerlemeye devam ediyor. Bu arada Ethereum ve EOS kendi misyon ve vizyonlarını pazarlıyorlar.

Justin’nin kripto ünlüsü değilse de önemli bir oyuncu olduğunu söylemeye gerek yok.  Birkaç durumda önemli kilometre taşları ile ilgili Tron topluluğunu yanılttığı için eleştiriliyor. Ancak yine de platformun başarısı dikkat çekiyor. Neo World ile ortaklığından Londra merkezli kripto borsası olan IndaCoin’de listelenmesine kadar TRX yıldızları parlamaya devam ediyor.

koinmedya_brave

Yalnızca bunlar değil tabiki. Sonuçta, kilometre taşlarında gecikme olmaksızın ilerleme devam ediyor.

Çoğu Tron tabanlı kumar uygulamalarının, ağdaki işlemleri gerçekleştiren kullanıcılar için daha iyi bir performans sergilediği görülmektedir. Tek başına Tron Dice, TRX ile ilgili işlemlerde milyonlarca ödeme yaptı. Bu, kendi akıllı sözleşme platformunu başlattıktan sadece iki hafta sonra oldu. 12 milyon akıllı sözleşme kullanıcısı var. Fakat amaç, yılsonuna kadar 50 milyon seviyesini vurmak.

TRX/USD fiyat analizi

Hafta biterken, yavaşça aşağı yönlü hareket açıkca görülüyor. Aslında, TRX/USD, geçen hafta %3.2, dün ise %3 azalmıştı. Temel ve teknik değerlendirmelerden, güçlü destek seviyelerine rağmen fiyatların daha da düşmesi muhtemeldir. Ancak, aksi belirtilmedikçe, fiyatlar temel direnç seviyelerini geçtikten sonra bir düşüş tahmini yapabiliriz.

Tron TRX fiyatı 1.5 sente Tron TRX fiyatı 1.5 sente düşebilir

koinmedya_brave

Trend: Ayı

Son zamanlardaki yükselişler, satış için bir fırsat olmuştur. Hala, TRX düşüş gösteriyor. Fiyatlar yükseliş yapıyor gibi görünse de, aslında Ağustos ayı başındaki ayıların içinde seyrediyor.

Hacimler: Nötr fakat azalıyor

Geçtiğimiz ay 11 Ekim ve 15 Ekim mumları önemli ve analizlerimizi destekliyor. İlk olarak, TRX/USD çiftinin, 3 sent ve 2 sent direnç seviyeleri ile 0.8 sent aralığında olduğuna dikkat edin. Şimdilik, hacim düşük ve ortalama 6.2 milyon dolar olup, 11 ve 15 Ekimdeki ortalama 44 milyon dolarlık hacim ile karşılaştırılamaz bile. Görebildiğimiz gibi, TRX/USD sadece 3 sentin üzerine çıkışlar ile yükselecek ya da 1.5 sentin altına inerek düşüş yaşayacak.

Mum oluşumu: Ayı düşüşü, ayı bayrağı

TRX/USD, düşüş eğiliminde ve fiyatlar 3 sentin altında olduğu sürece, Ağustos ayı başlarındaki ayı eğilimi geçerlidir. Ayrıca fiyatlar yükselen bir kanalın içinde salındığı için, 3 sentteki ayı bayrağı geçerlidir. Fiyatların son iki ay içinde TRX’i destekleyen küçük destek trend çizgisinin altına düşmesi muhtemeldir.

Sonuç

3 sent veya Eylük ayındaki yüksek seviyelere çıkmadıkça, TRX/USD, düşüş gösterir ve 2 sentin altına düşebilir. Ağustos başındaki kayıpları teyit eden TRON TRX fiyatı 1.5 sente doğru da inebilir. Yatırımcılar, 2 kuruşun altında güçlü kayıplar beklemeli ve 2.5 sentte stop koyarak satış yapmadan önce trend çizgisini desteklemelidir.

Diğer Tron (TRX) haberleri için tıklayınız.

 

Etiketler: