BTC : 62510 ₺ ETH : 1558 ₺ XRP : 1.219 ₺ LTC : 286.8 ₺ USDT : 6.917 ₺ XLM : 0.4591 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron kısa dönemli üçgen formasyonunu kırdı: Şimdi ne olacak?

Tron kısa dönemli üçgen formasyonunu kırdı: Şimdi ne olacak?

Tron kısa dönemli üçgen formasyonunu kırdı: Şimdi ne olacak?
0
huobi_koinmedya
Tron teknik analizi: Tron kısa dönemli üçgen formasyonunu kırdı. Tahiri, Tron fiyatların Mart ayında 0,018 dolar seviyesine kadar düşebileceğini söyledi.

Tron kısa dönemli üçgen formasyonu

13 Şubat tarihli Valdrin Tahiri Tron (TRX) analizini siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. Yazının kaleme alındığı saatlerde (13.02.2019, saat: 16:00) Tron, CoinMarketCap verilerine göre 0,024 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Toplam piyasa değeri 1,622 milyar dolar.

Bu arada Tron Vakfı 14 Şubat sevgililer günü kampanyası yapıyor: @justinsuntron’ı etiketleyerek sevdiğiniz özel bir kişiyi retweet’leyin. Seçilen 5 kişiye 2,140 adet Tron hediye verilmesi planlanıyor.

Uzun dönemli Tron analizi için haftalık grafiğe bakıyoruz. Fiyatlar 0,03 (3 centlik) dolarlık direnç seviyesine yakın seyrediyor. Ayrıca cari fiyatlar 21 dönemlik MA (Hareketli Ortalama) grafiğinin üstünde ve 50 dönemlik MA’nin altındadır. Tron fiyatları uzun dönemde hala kararsız hareket ediyor. Bunu RSI grafiğinden de sezinleyebiliyoruz. RSI, 50 değerinde ve aşırı alım yada satım bölgesinde değil. MACD ise artıyor fakat henüz pozitif değerde değil.

Tron kısa dönemli üçgen Tron kısa dönemli üçgen formasyonunu kırdı: Şimdi ne olacak?

koinmedya_brave

Tron’un dapps (blockchain tabanlı uygulamalar) hakkındaki haberimiz için tıklayınız.

Orta dönemli Tron analizi için 3 günlük ortalama fiyat grafiğine bakıyoruz. Fiyatlar Ichimoku bulutunu kırmakta zorlanıyor. Bununla birlikte 200 dönemlik MA grafiği zorlu bir direnç oluşturuyor. RSI grafiği uzun dönemde olduğu gibi 50 değerine yakın seyrediyor. MACD grafiği nispeten olumlu sinyaller veriyor. Ancak artış eğilimi yavaşlamış durumda.

Tron kısa dönemli üçgen Tron kısa dönemli üçgen formasyonunu kırdı: Şimdi ne olacak?

Kısa dönemli analiz için günlük fiyat grafiğine bakıyoruz. Günlük grafikteki RSI ve MACD verilerinde düşüş trendi daha da belirginleşiyor. Ichimoku bulutunda ise bir destek seviyesinin oluştuğu görülüyor.

koinmedya_brave

Tron kısa dönemli üçgen Tron kısa dönemli üçgen formasyonunu kırdı: Şimdi ne olacak?

Tahiri, Tron fiyatları için 0,023 dolar seviyesini küçük destek seviyesi olarak tanımlıyor. 0,018’lik seviye ise güçlü destek seviyesi. Tahiri, Mart ayında Tron fiyatının 0,018 dolar seviyelerine kadar gerileyeceğini iddia ediyor.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Etiketler: