BTC : 82960 ₺ ETH : 2857 ₺ XRP : 1.883 ₺ LTC : 358.3 ₺ USDT : 7.634 ₺ XLM : 0.586 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron Poloniex borsasında listeleniyor

Tron Poloniex borsasında listeleniyor

Tron Poloniex borsasında listeleniyor
0

12 Kasım tarihinde yani yarın, Tron Poloniex borsasında listelenecek. Borsanın artık Asya’ya daha çok ağırlık vereceğini ifade eden yeni sahiplerine devrinden sonra gelen bu hamle şaşırtmadı.


Tron Poloniex borsasında listeleniyor

Sektörün en eski borsalarından biri olan Poloniex bugün bir duyuru yayınladı. Poloniex borsasından yapılan resmi açıklamada borsanın kapılarını Tron TRX coine açtığı belirtiliyor.

Tron en büyük kripto paralar arasında şu aralar 11. sırada bulunuyor. Zaman zaman ilk 10 arasına girse de önemli oranda geri çekilme yaptığı dönemlerde 12 hatta 13. sıraya kadar gerilediği oluyor. Son 24 saatte %2.11 oranında değr kazanan TRX toplam piyasa büyüklüğü 1.29 milyar dolara kadar çıkmış durumda.

koinmedya_brave

Poloniex borsası Tron TRX coini 3 ayrı parite üzerinden listeleyecek. 12 Kasım Pazartesi günü Türkiye saati ile 18:00’de gerçekleşecek listeleme TRX/BTC, TRX/USDT ve TRX/USDC pariteleri üzerinden gerçekleştirilecek.

İşlemler önce sadece “limit order” komutu ile gerçekleştirilebilecek. Diğer opsiyonlar ise listelemeden kısa süre aktive edilecek.

Tron’un Poloniex’de listenmesi kripto para platformunun renkli CEO’su Justin Sun tarafından da doğrulandı.

https://twitter.com/justinsuntron/status/1193409911478198272

Poloniex borsasının yakın zamanda el değiştirdiğini de gözlerden uzak tutmamakta fayda var. Önceden Circle bünyesinde faaliyet gösterirken artık Asya sermayeli Polo Digital Assets firması tarafından satın alındı. Circle merkezli bir oluşumken TRX’e kapılarını açmayan borsanın el değiştirdikten sonra ilk iş olarak Çin merkezli popüler kripto parayı saflarına katması pek de şaşırtıcı değil.

2 hafta önce yaptığımız Tron fiyat analizi güncelliğini korumaktadır.

Tron hakkında daha fazlası için Tıklayın

Etiketler: