BTC : 65607 ₺ ETH : 1644 ₺ XRP : 1.388 ₺ LTC : 318.8 ₺ USDT : 6.8 ₺ XLM : 0.5421 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Tron Just (JST) 20x kazanç ile rekor kırdı!

Tron Just (JST) 20x kazanç ile rekor kırdı!

Tron Just (JST) 20x kazanç ile rekor kırdı!
0
huobi_koinmedya

Tron Just (JST) Tron’un stabil coini Polonex borsasında IEO başlattı ve satış 4 dk.26 saniyede bitti. Tron bu şekilde ilerlemeye devam edecek mi?

Tron Just (JST)

Tron Just (JST) token çeşitli platformlarda listelenmesinin ardından, MXC borsasında 20 kat kazanç sağladı. JST token fiyatı 5.9 kat fiyat artışı ile Poloniex borsasında zirve yaptı. Fiyatı 0,00202 dolar olan Tron tabanlı Just (JST) token bakalım nereye kadar ilerleyebilecek.

Bknz: Haftanın önemli Tron TRX haberleri: Beklentiler, yorumlar, fiyat analizleri

IEO uygulamaları fon toplama etkinlikleri arasında daha çok yaygınlaşan bir uygulama. Bireysel yatırımcıların daha güvenle katılmasına imkan sağlıyor. Kripto borsalarının token satışına ev sahipliği yapma süreci  ilk olarak Binance  borsası tarafından başlatıldı ve gittikçe popüler olmaya başladı. Ancak zamanla Poloniex gibi diğer borsalar IEO uygulamasını kullanıcılarına bir hizmet seçeneği olarak sunmaya başladılar. Poloniex kısa süre önce lansman tabanlı platformunu uygulamaya koydu ve ilk olarak da Tron destekli DeFi projesi JUST (JST) IEO olarak satışa sunuldu.

koinmedya_brave

IEO 5 dakikanın altında sonlandı

Tüm önde gelen IEO’lar gibi, Tron tabanlı Just (JST) da 5 dakikanın altında tükendi. Poloniex borsasına göre token satışı 4 dakika 26 saniyede sonuçlandı.

 Tron Just (JST) listelenmesi 20 kat değer kazandırdı

IEO’lar devasa bir kazanç kapısı olabiliyor ve Tron Just (JST)’ın MXC borsasında 0,00202 dolarlık işlemlerinde 20 kat kazanç getirerek rekor kırması da hiç şaşırtıcı olmamalı aslında. Token MXC borsasında listelenir listelenmez bugün tüm zamanların rekorunu kırdı ve 0,04 dolar fiyatına ulaştı.

Tron tabanlı Just (JST)

Justin Sun ve ekibi kutlama yapıyor

Aşağıda ekran görüntüsünü aldığımız twitter paylaşımı ile Justin Sun kutlama yapmaya başladığını ilan ediyor.

koinmedya_brave

Tron tabanlı Just (JST)

Tron Just (JST) Poloniex performansı

Poloniex borsasındaki performansını kontrol ettiğimiz zaman tokenin 0,0011918 fiyatı ile zirve yaptığını da gördük. Bu değer JUST tokenin IEO fiyatını 5.9 katı bir değer. Yazımızı hazırlarken token dengede ve 0,009 dolar fiyatta işlem görüyordu.

Kaynak

Etiketler: