BTC : 62558 ₺ ETH : 1555 ₺ XRP : 1.214 ₺ LTC : 284.8 ₺ USDT : 6.881 ₺ XLM : 0.4603 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron Bİtcoin’e özendi-Twitter’in kapısını çaldı

Tron Bİtcoin’e özendi-Twitter’in kapısını çaldı

Tron Bİtcoin’e özendi-Twitter’in kapısını çaldı
0
huobi_koinmedya

Tron Bİtcoin ’e özendi ve Twitter’in kapısını çaldı. TRX, Tron topluluğunun, Justin Sun’dan sosyal medya platformunda gerçekleşme sürecini kolaylaştırması talebi üzerine yakın zamanda kendi emojisine sahip olabilir. Bu girişim ve talep, Twitter üzerinde  Bitcoin’den sonra Crypto.com’un kendi emojisine sahip olmasının ardından geldi.


Bakınız:Ripple cephesinde heyecan verici yenilikler!

Tron topluluğu üyesi @BobbyOng aşağıdaki tweet ile Justin Sun’dan istekte bulundu.

 

koinmedya_brave

“Şimdi #CRO da Twitter üzerinde kendi emojisine sahip. #TRON’un kendi emojisine sahip olmasını bekliyorum. Sonrasında başka kim olabilir?”

Bakınız:Defi varlıklarında hayret verici gelişme yatırımcıların iştahını arttırıyor

Justin Sun’ın cevabı

Bu hususta Tron Bitcoin ‘den geri kalmayacak gibi görünüyor. Çünkü Justin Sun kısa süre sonra bu tweete aşağıdaki tweet ile cevap vererek şunu söyledi: Yakında geliyor.

koinmedya_brave

Tron topluluğu onaylıyor

Tron topluluğunun Justin Sun’ın tweetine cevabı gecikmedi. Pek çoğu Tron’un kendi emojisine sahip olma fikrini destekledi. Aşağıda cevapların bazılarından alıntılar sunuyoruz:

#TRON büyük bir topluluk. Gerçekleşeceğinden emin olun @justinsuntron – @nelo_simon

Tron ile yapabileceğin tek şey… -@babi_sogno

#btt, #wink ve #just için ne dersiniz-@ArbitrageApe

İşittiğime göre daha fazla ödeme yaparsanız kazanacakmışsınız.. tıpkı Warren’e juicy ICO $TRX ile ödeme yaptığınız gibi… o zaman 50k’dan daha fazla ödeyin ve kazanın, #CRO sizden ve #TRON ‘dan fazla büyük bir şey değil-@crypto_n_more

Bir Twitter emojisinin maliyeti 50 bin dolar

Son tweette de bahsedildiği üzere, Crypto.com Twitter’den kendi emojisini satın almak için 50 bin dolar ödedi. Bu rakam, Larry Cermak’ın Twitter’da bir emoji için 50 bin dolar reklam harcamasında bulunduğu açıklamasına dayanıyor.

Eğer bir emoji almak için gereken şey buysa Justin Sun ve Tron şirketi bunu oldurmak için bir yol bulacaklardır. Sadece şunu hatırlamak yeterli: Sun’ın, Polinex, BitTorrent, DLive ve Steemit’i almak için ödediği rakamlar,TRX’in kendi emojisine sahip olması için gereken parayı kolaylıkla bulabileceğini gösteriyor. Yani kısa süre sonra Tron Bitcoin gibi kendi emojisine sahip 3.dijital varlık olabilir gibi görünüyor.

Kaynak