BTC : 62828 ₺ ETH : 1569 ₺ XRP : 1.217 ₺ LTC : 286 ₺ USDT : 6.899 ₺ XLM : 0.4676 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tron artık Samsung Keystore’da

Tron artık Samsung Keystore’da

Tron artık Samsung Keystore’da
0
huobi_koinmedya

Tron artık Samsung Keystore’da da mevcut olacak. Ortaklık dün duyuruldu.


Hiçbir şey bir kripto paraya büyük bir ortaklığın duyurusu kadar pump yaptıramaz. Ve endüstride şimdiye kadar hiç kimse bunu Justin Sun’dan daha fazla başaramadı. Projenin kurucusu adeta Twitter’da yaşıyor. Ve son zamanlardaki yeni bir iddiası dün doğrulandı. Tron desentralize uygulamaları artık Samsung Blockchain Keystore’da olacak.

Tron artık Samsung Keystore’da mevcut

Justin Sun’ın Samsung Developer Conference (SDC19)’da sahne alacağı dün doğrulandı. Tron networku, firmanın Blockchain Keystore yazılım geliştirme kitine entegre edilecek. Bu platform, kullanıcıların kripto dostu akıllı telefonların en son sürümlerindeki özel anahtarları yönetmelerine yardımcı oluyor.

koinmedya_brave

SBK, android uygulamaların ve şimdi de Tron uygulamalarının blockchain adreslerini, kullanıcı hesaplarına Keystore ile doğrudan bağlayarak iletişim kurmalarına izin veriyor. Samsung’un blockchain telefonları zaten ERC-20 tokenleri ve bir dizi stabil coini destekliyor.

Bakınız:Altcoinler Bitcoin’in ardından pump yapmaya hazırlanıyor olabilir

Geçen haftalarda pek çok hit düşüşle Tron’un pump yapan fiyatı geri çekilmişti. Ancak son bir haftadan beri toparlanma gözleniyor. Sun, dün attığı tweette şunları söyledi:

“Resmi duyuru- TRON blockchain şimdi de Samsung Blockchain Keystore ile entegre oluyor. #TRON desentralize uygulamalarını kurmak için SDK……  indirin. Daha fazla detay için yarın 12:30pm da @Periscope ‘da yapacağım canlı yayını #SDC19’dan izleyin.

Justin Sun (@justinsuntron) Ekim 29,2019”

koinmedya_brave

Sun bu duyurunun ardından şu yorumu yaptı:

“Tron artık Samsung Keystore’da da olacak ve bu TRON için bir kilometre taşıdır. Ve Samsung ile birlikte çalışma fırsatını yakalamış olmaktan dolayı heyecanlıyım. Samsung’un blockchain teknolojisini araştırma konusundaki vizyon ve stratejisini tamamen destekliyoruz ve buna uygun hareket edeceğiz.”

BeatzCoin baş iletişim sorumlusu ve Tron savunucusu Misha Lederman da haberden duyduğu heyecanı dile getirdi:

“Samsung ile ortaklık TRON blockchainine ve O’nun tüm ekosistemine pek çok açıdan kapılar açacak. Yani O’nu yalnızca bir cüzdan ya da ticaret için TRX-tokenleri tutuyor olmaktan çıkaracak. İşbirliğinin en önemli parçası şu: Tron üzerinde mevcut&gelecekteki desentralize uygulamalar doğrudan Samsung kullanıcılarına entegre edilebilecek. Böylece bugüne kadar her hangi bir kripto projesinin başardığından çok daha büyük bir kitleye ulaşabilecek.

Samsung’un akıllı telefonlar konusunda endüstride lider olduğu ve ayrıca blockchain ve kripto entegrasyonunda öncü olma niyeti göz önüne alındığında potansiyel market devasa.

Bakınız:Bitcoin yeni ralli öncesi daha fazla düşebilir

Tron’un, kripto endüstrisindeki hemen tüm altcoinler gibi pek çok küçümseyicisi var. Onlar Bitcoin’in tek meyve olduğuna inanıyorlar. Açıkçası, daha fazla desentralize uygulama platformları için alan mevcut. Ve Tron, 2018 yazında mainnetini başlattığından bu yana kullanıcı ve ortaklık bakımından büyük mesafeler kaydetti. Ancak ne yazık ki token fiyatları bunu yansıtmadı.

TRX market reaksiyonu

Tron’un yerel tokeni TRX geçen hafta sağlam bir performans sergiledi ve dün de kazanımlarına devam etti. Duyurunun ardından token pik yaparak 0.022$’a kadar çıktı. Bir haftadan daha kısa bir süre içinde TRX göz doldurucu bir başarı yakalayarak %57 kazanım yaptı ve diğer altcoinlerin arasında sivrildi. Bugün de  yazı hazırlandığı esnada yeşil görünümünü koruyarak 0.020$’dan işlem görüyordu.

Geçen birkaç günde market kapasitesi 1.4$ milyarı aştığı için günlük volümünü 2$ milyara kadar çıkarmayı başardı. TRX Stelları 10. sıradan etti fakat 9.sıradaki BSV için daha gidecek uzun bir yolu var.

Kaynak

Etiketler: