BTC : 84213 ₺ ETH : 2808 ₺ XRP : 2.057 ₺ LTC : 396.5 ₺ USDT : 7.309 ₺ XLM : 0.7379 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Tron 4.0 güncellemesinin etkisi ile TRX fiyatları nereye kadar yükselir?

Tron 4.0 güncellemesinin etkisi ile TRX fiyatları nereye kadar yükselir?

Tron 4.0 güncellemesinin etkisi ile TRX fiyatları nereye kadar yükselir?
0
huobi_koinmedya

Tron 4 güncellemesi için yol haritası hazırlandı. Bu güncellemenin Tron fiyatlarına olumlu yansıma ihtimali var. TRX fiyatları nereye kadar yükselir?


TRX fiyatları nereye kadar yükselir?

Altcoinler blockchain teknolojilerini güncellemek için uğraşıyor. Örneğin Ethereum, Ethereum 2.0 güncellemesi; Cardano, Shelley güncellemesi; Tron, Tron 4.0 güncellemesi için yoğun çaba sarf ediyor. Bu güncellemeler sayesinde ilgili blockchain’ler daha hızlı, güvenli ve etkin hale gelecek. Ayrıca maliyetlerin düşürülmesi planlanıyor.

Tron, 7 Temmuz’da düzenleyeceği online bir konferans ile start’ı verecek. Konferansa yoğun ilgi bekleniyor.

koinmedya_brave

Tron 4.0 için yol haritası şu şekilde:

2020, 3’üncü çeyrek: TPOS çift katmanlı konsensüs mekanizması ve TRC10 korumalı işlemleri desteklemek için TRONZ akıllı sözleşme gizlilik protokolünün uygulanması.

2020, 4’üncü çeyrek: zkSNARKs’ı destekleyecek sanal bir makine geliştirilecek. Finansal kuruluşları destekleyen TICP zinciri geliştirilecek.

2021, 1’inci çeyrek: izomorfik zincirlerin TRON blockchain’i ile entegrasyonu sağlanacak.

koinmedya_brave

2021, 2’inci çeyrek: TICP protokolünün yükseltilmesi tamamlanacak

Yukarıda görüldüğü üzere Tron 4.0’ın yol haritası net. Ethereum 2.0 için belirsizlik devam ediyor. Ethereum 2.0 için aşağıdaki haber linkine göz atabilirsiniz.

Ethereum 2.0 ne zaman başlatılacak: Vitalik Buterin’den açıklama

Tron yatırımcılarının beklentisi Tron’un ilk etapta 2020 zirvesi olan 2.6 cent’i geçmesi. Tron, 2020’ye iyi bir ivme ile başladı ve 14 Şubat’ta 2.6 cent’i geçti. Bu tarihten sonra gerilemeye başlayan fiyatlar Korona Salgını ile tam anlamıyla kriz yaşadı. Şimdi Tron yatırımcılar ilk olarak Tron’un 2.6 cent’i geçmesini bekliyor.

Tron/USD paritesi son 5 gündür artış gösteriyor. Tron fiyatları Bollinger Bandlarının üst sınırını zorluyor. Dolayısıyla TRX, kısmi bir düzeltme yaşayabilir.

TRX fiyatları nereye Tron 4.0 güncellemesinin etkisi ile TRX fiyatları nereye kadar yükselir?

Kaynak