BTC : 64205 ₺ ETH : 1500 ₺ XRP : 1.346 ₺ LTC : 303.2 ₺ USDT : 6.817 ₺ XLM : 0.4601 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Tron 1.5 cent direncini geçti fakat tutunabilecek mi

Tron 1.5 cent direncini geçti fakat tutunabilecek mi

Tron 1.5 cent direncini geçti fakat tutunabilecek mi
0
huobi_koinmedya

Tron çevresinde yaşanan olumlu gelişmeler, Tron fiyatlarında beklenilen etkiyi göstermiyor. Tron sabah saatlerinde 1.5 cent direncini aştı. Ama 1.5 direncinin üstünde zayıf duruyor.


Tron 1.5 cent direncini aştı ama tutunabilecek mi

Tron, 1.5 cent direncini aştı ve top 20’de en iyi performans gösteren kripto para. Tron, son hafta gösterdiği performans sayesinde CoinMarketCap sıralamasında 14’den 12’inci sıraya yükselmeye başardı. Justin Sun, 15 Ağustos’ta Tron’u tekrardan top 10’a, BitTorrent’i ise top 30’a  taşıyacakları yönünde söz vermişti. Şimdilik Tron için bu hedef ulaşılabilir gözüküyor. Ancak BTT için aynı şeyi söyleyemiyoruz. BTT yazının kaleme alındığı saatte 53’üncü sıradan işlem görüyor.

Tron 1.5 cent Tron 1.5 cent direncini geçti fakat tutunabilecek mi

Lütfen Bkz: Tron TV reklamlarını izleyenler USDT ve BTT kazanacak

koinmedya_brave

 Tron, bu hafta gösterdiği performansı sayesinde piyasa değeri açısından 1 milyar doların üstüne tekrardan çıktı. Tron, 6 Ekim tarihinde 1.5 cent direncini geçti ama aynı günün öğle saatlerine doğru kısmi bir düzeltme yaşayan Tron 1.5 bandında hareket ediyor. 1.5 cent direncinin üstünde tutunabilecek mi ilerleyen saatler içerisinde göreceğiz.

Tron çevresinde yaşanan olumlu gelişmeler kısmen de olsa Tron fiyatlarına yansıyor ama yeterli derecede değil. Geçtiğimiz günlerde Binance Borsasının piyasada işlem gören Tron miktarının yüzde 18’ine denk gelen Tron’u stake etmesi, Tron için iyi bir destek olarak algılandı. Benzer şekilde Dapps endüstrisinde de Tron’un gelişimine şahit oluyoruz. Bu piyasada daha 1 yılını doldurmadan Tron, 622 dapps projesine imza attı.

Lütfen Bkz: Tron stake işine giriyor-Justin Sun’dan al haberi

Teknik anlamda Tron fiyatlarına baktığımızda Tron 1.52 direncinin üstünde tutunabilirse 1.6’lık direnci yakın zamanda test edebilir. Aksi takdirde 4 saatlik ortalama fiyatlardan elde edilen SMA 50 seviyesine denk gelen 1.41 destek seviyesine gerilemesi olanak dahilinde.

koinmedya_brave

Tron 1.5 cent Tron 1.5 cent direncini geçti fakat tutunabilecek mi

Kaynak

Etiketler: