BTC : 63317 ₺ ETH : 1574 ₺ XRP : 1.215 ₺ LTC : 285.9 ₺ USDT : 6.886 ₺ XLM : 0.4778 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Trezor cüzdan Monero XMR coini desteklemeye başladı

Trezor cüzdan Monero XMR coini desteklemeye başladı

Trezor cüzdan Monero XMR coini desteklemeye başladı
0
huobi_koinmedya

Trezor cüzdan Monero XMR coini desteklemeye başladı. Trezor’un Monero’yu desteklemeye başlaması XMR fiyatlarını etkiler mi?


Trezor cüzdan Monero XMR’yi destekleme kararı aldı!

 

2020 yılı kripto para sektörü için adeta rüya gibi başladı. Sektörde yaşanan boğa trendi, bahar mevsimine daha iki ay olmasına rağmen bütün kripto para borsalarının yeşile bürünmesine neden oldu.

Kripto sektörünü saran bu yükseliş trendinde hiç şüphesiz kendi ekosisteminde önemli gelişmeler yaşayan kripto paralar diğer kripto paraların bir adım önüne geçecektir. Bunun bir örneğini Bitcoin SV’de gördük, bir diğerini ise yakın zamanda Monero’da (XMR) görebiliriz.

koinmedya_brave

İlgili haber: Bitcoin SV ATH: BSV tüm zamanların rekorunu kırdı

Prag merkezli Satoshli Labs tarafından üretilen ve sürekli geliştirilen ve müşterilerine üst düzey güvenlik seçecekleri sunan Trezor Cüzdan, Monero’yu destekleme kararı aldı.

Aslında bu karar Monero Topluluğu tarafından uzun zamandır beklenen bir karardı. Ancak Satoshli Labs yetkilileri Monero’da bulunan birkaç hatayı öne sürerek destekleme sürecinin sekteye uğramasına neden oldu. Nihayet bugün şirketin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamayla beraber Trezor Model T’nin hem Monero GUI hem de CLI cüzdanı ile tamamen entegre edildiği ve işlevsel hale getirildiği duyuruldu. Buna ek olarak, Monero doğrudan Trezor Mağazasından bir Trezor satın almak için de ödeme yöntemlerine eklendi.

koinmedya_brave

trezor cüzdan monero

Başarı odaklı kripto para Monero!

Geçen sene beşinci doğum gününü kutlayan Monero, uzlaşmacı ekosistemi ve başarıya aç ekibiyle beraber geleceğin en önemli kripto paralarından birisi olarak gösteriliyor. Özellikle Monero’nun her kullanıcıya mutlak gizlilik sağlayan bir blockchain üzerine kurulması, kripto para ruhuyla tamamen örtüşüyor. Yeni gelen Trezor entegrasyonu ise kullanıcıların Monero’nun sunduğu tüm avantajlardan yararlanmasını her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Trezor entegrasyonu Monero fiyatı etkiler mi?

Ocak ayına 45 dolar bandından giren, ancak yaşanan boğa sezonuyla beraber yaklaşık %60 artarak 71 dolar bandına kadar çıkan Monero’da işler yolunda gözüküyor.

trezor cüzdan monero

Bugün duyurulan Trezor entegrasyon haberinin de etkisiyle son 24 saatte yaklaşık %7 artan XMR için, teknik göstergeler de boğanın süreceğine işaret ediyor. Monero önümüzdeki günlerde sansasyonel fiyat hareketi arayanların uğrak noktasını olacağının sinyallerini veriyor.

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

 

Etiketler: