BTC : 78877 ₺ ETH : 2735 ₺ XRP : 2.131 ₺ LTC : 408.6 ₺ USDT : 7.015 ₺ XLM : 0.744 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. Toplam Litecoin’in yüzde 15’i bir balinaya ait!

Toplam Litecoin’in yüzde 15’i bir balinaya ait!

Toplam Litecoin’in yüzde 15’i bir balinaya ait!
0
huobi_koinmedya

Crypto Daily’den Robert Johnson’ın haberine göre, ansızın ortaya çıkan bir balina, bir gün içinde, toplam Litecoin’in piyasa değerinin yarısından fazlasına sahip oldu.

Toplam Litecoin’in % 15’i bir balinaya ait!

Yeni bir Litecoin (LTC) Balinası, yakın zamanda, sadece 24 saat içerisinde, coin piyasası değerinin yaklaşık yüzde 60’ını taşıdı. Kripto balinaların harekete geçtiğinden daha önce de bahsetmiştik. Geçen hafta, ansızın çıkagelen Balina, sadece bir adresten, toplam piyasa değerinin yüzde 60’ını oluşturan 35 milyondan fazla Litecoin’i taşıdı. Yinede bu işlem, küresel döviz ticareti, alım satım işlemlerinin ardındaki neden gibi gözükmüyor.

İlk olarak Litecoin.com, aşağıda görebileceğiniz haberlerle tweet’lendi. Bu haberler sonra Litecoin kurucusu Charlie Lee tarafından retweet’lendi.

koinmedya_brave

Litecoin Balina en zengin 100 listelesine 40 yeni cüzdan ekleyebilirdi. Hali hazırda tüm cüzdanların her birinin 300.000 civarında Litecoin’i var. Geçen haftaki işlemler 1 milyar dolardan fazla paranın hareketi ile, Şubat ayından bu yana kaydedilenlerin en büyüğü oldu.Bu haber, kripto para pazarının çökmeye başladığı ilk evrelere ve paraların değerini  yükselişten yavaş yavaş düşmeye başladığı panik zamanına denk geliyor.

O zamandan beri Network, fiyattaki düşüş sayılarına rağmen günlük olarak 100 milyon dolar civarında para aktardı. Bu durum potansiyel olarak coin kullanmaya iten güçlü bir faaliyet olabileceğini gösteriyor. Bu faaliyet sadece fiyatların üzerinde ki spekülasyondan ziyade Litecoin’in benimsenmesinden de kaynaklanıyor olabilir.

Kimse bu balinanın henüz kim olduğunu bilmiyor, ancak bu kişinin tüm Litecoin arzının yüzde 15’ine sahip olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Bu durum, satış baskısını, Litecoin fiyatını düşürerek hafifletebilir.

Peki bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

koinmedya_brave