fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Theta token’da büyük kayıp! Neden?

Theta token’da büyük kayıp! Neden?

Theta token’da büyük kayıp! Neden?
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Theta bir gecede değer kaybetti. Theta’nın değer kaybının nedenleri ve Theta’nın açıklamalarının detayları haberimizde.

Theta Token bir gecede %25 değer kaybetti!

2021 yılında tüm zamanların en yüksek seviyelerini gören Theta token 24 saat içinde %25 değer kaybetti. Projenin ağ lansmanını ertelediğini duyurmasının ardından Theta token iki ay önceki değerine geri döndü.

Bkz: Theta token nedir ve yatırım yapılır mı?

koinmedya_paradex

Bilindiği üzere Theta Blockchain tabanlı bir yayın platformu. Mainnet 3.0 tanıtımının hazırlıklarını yapan Theta ana ağı önümzdeki ay başlatmayı planlıyordu. Ancak 24 Mart’ta yaptığı duyuruda bunu haziran sonuna ertelediğini duyurdu. Ertelemenin açıklanmasının ardından Theta token 14,43 dolardan 10,73 dolara kadar düştü.

Ana ağ güncellemesinin gecikmesinin nedeni ise sisteme yeni bir NFT pazarını dahil etme çalışmaları ve kod incelemelerinin devam etmesi.

Theta yaptığı açıklamada “NFT alanındaki önemli ortaklık fırsatları, gelecek Theta NFT pazarını daha geniş bir yaklaşımla inşa etmeye ve bu temel unsurların bazılarını Mainnet 3.0 çekirdeğine dahil etmeye kaynak ayırmamızı gerektirdi.” Dedi

Theta 1-24 Mart 2021 tarihleri arasında yaklaşık %961 değer kazandı. Token’nin değeri 1,36 dolardan 14,13 dolara yükselmişti. Yıl içerisindeki bu büyük yükselişin ardından gelen düzeltmenin şaşırtıcı olmadığı değerlendiriliyor.

İki jetonlu sistemin yarısını oluşturan Theta’nın kardeş jetonu Theta Fuel de (TFUEL) yıl başından beri önemli bir büyüme kaydetti. TFUEL’de yıl başından 24 Mart’a kadar %1.921 büyüme kaydetmişti. TFUL’de tıpkı THETA gibi 24 Mart’tan sonra %25,6 değer kaybetti.

Yazının kaleme alındığı anda THETA 12,11 dolardan TFUEL ise 0,399 dolardan işlem görüyor.

theta teknik analizi Theta token'da büyük kayıp! Neden?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave