BTC : 84750 ₺ ETH : 2814 ₺ XRP : 2.194 ₺ LTC : 428 ₺ USDT : 7.266 ₺ XLM : 0.7655 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Tezos ilk 10 kripto para arasına girdi

Tezos ilk 10 kripto para arasına girdi

Tezos ilk 10 kripto para arasına girdi
0
huobi_koinmedya

Tezos ilk 10 kripto para arasına adını yazdırdı! Kripto para sektöründe yeni bir yıldız parlıyor. Tezos’n ayak sesleri derinden geliyor.


Tezos ilk 10 kripto para arasına adını yazdırdı!

 

Son birkaç aydır yaşadığı fiyat hareketliliği sayesinde hakkında pek çok haber yapılan Tezos, bugün itibariyle CoinMarketCap verilerine göre ilk 10 kripto para arasına girmeyi başardı.

Tezos ilk 10 kripto para

koinmedya_brave

 

Dün yaptığımız haberde Tezos’un yükselen performansını dile getirerek, XTZ’nin Top10’a göz kırptığını sizlere iletmiştik.

İlgili haber: Tezos TOP 10 coin arasına girmeye hazırlanıyor

Tezos’da yaşanan bu başarıda hiç kuşkusuz XTZ topluluğunun sorunlara akılcı çözümler bulması, bununla beraber insanlarla kurdukları iyi iletişimler sayesinde Tezos’un pek çok kripto para borsasında listelenmesini sağlamalarının büyük önemi var. Bunun son örneğini Binance.US’ın Tezos’u listelemeye hazırlandığı haberiyle sizlere duyurmuştuk.

koinmedya_brave

İlgili haber: Binance.Us aralarında Tron – Tezos – Nem ve Enjin’in de bulunduğu 19 koini listelemeyi düşünüyor

Tezos’un bu denli yükselmesinde Proof Of Strake konsensüs algoritmasını kullanmasının da etkili olduğunu düşünüyoruz. Bu algoritma sayesinde XTZ yatırımcıları hesaplarında sadece Tezos bulundurarak stake yöntemiyle bakiyelerini artırabilme şansı elde ediyorlar. Bu da Tezos’u Hodl edenlerin sayısını arttırıyor.

Tezos yükselişe devam eder mi?

Kripto para piyasalarının son 3 aydır en istikrarlı koini hangisi diye sorsalar hiç tereddütsüz Tezos deriz. Çünkü XTZ Tezos’da son 3 aydır istikrarlı bir artış göze çarpıyor. Eylül ayında 0.80 dolardan el değiştiren XTZ, an itibariyle 1.71 dolara kadar çıkmış bulunuyor. Bu da son 3 ayda %100’den daha fazla bir karlılık oranı ifade ediyor.

Tezos ilk 10 kripto para

Tezos’da süregelen bu boğanın yoluna aynı tempoda devam edeceği düşüncesindeyiz. Çünkü XTZ’nin arkasında gerçekten mantıklı işlere imza atan bir ekip var. Bununla birlikle BTC halving etkisininde henüz daha kendini gösteremediğini hatırlatmak isterim.

Kripto para dünyasından son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

 

Etiketler: