fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Syscoin (SYS) rehberi: Syscoin nedir? Temel analiz

Güncel Syscoin (SYS) rehberi: Syscoin nedir? Temel analiz

Güncel Syscoin (SYS) rehberi: Syscoin nedir? Temel analiz
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Syscoin global bir network, desentralize bir veri tabanı, dağıtılmış bir ledger ve de bir blockchain projesidir. Aynı zamanda ticarete uygun bir token ve kripto para dünyasında satın alma ve ticaret için kullanılan devrim niteliğinde bir dijital paradır.


Syscoin Nedir?

syscoin-sys-nedir

Platform, Bitcoin ile merge-mined halinde ve Bitcoin fork protokolü temelinde kullanıcılara stabil, ölçeklendirilebilir ve mevcut en güvenli networklardan birini veriyor. Fork log’a ilgi spekülatif potansiyeli ile bağlantılı.

Proje, inanılmaz bir hız, sıfır maliyetli finansal işlem sunuyor. Ayrıca iş, ticaret veri altyapısı, dijital sertifika, ürün ve değerleri güvenli bir biçimde sağlayan devrim niteliğinde bir kripto para. Ekibin ilk projesi blockchainde pazar payının da dahil olduğu orjinal vizyonlarını tamamladı.

Ancak orada durmadılar çünkü blockchain‘e doğru ayarlanmış yerel özellikleri sayesinde pek çok iş dalının dikkatini çekme yetenekleri mevcut. Ana cadde dükkanları, eBay ticareti yapanlar, sigorta, medikal uygulamalar ve kumar sektörü Syscoin’in desentralize networkundan faydalanıyor.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Syscoin Sertifikasyon Süreci

Syscoin kişilerin yayıncı gibi kaydolmalarına izin veriyor ve yapılan işi ispatlayan özgün ve doğrulanmış  güvenli sertifikalar veriyor. Fonksiyonel olarak kullanıcıların hisse senetleri, yetkiler, biletler, diplomalar, software ruhsatı verme, tarifler, mülkiyet sertifikaları ve borsalar gibi çeşitli tipte dijital değerler için borsa oluşturmalarına izin veriyor.

Syscoinde Dijital Veri Paylaşımı

Kullanıcı sistem üzerinden blockchain içinde farklı verileri doğrudan paylaşabiliyor. Bu farklı veriler; anlaşmalar, istekler, hisse senetleri , krediler ve diğer dökümanlar olabilir. Aynı zamanda dökümanlar üçüncü bir tarafın doğrulamasına ihtiyaç olmaksızın oluşturulabilir, tartışılabilir ve gönderilebilir.

Bu durumda üçüncü taraf işlevi görüyor ve kullanıcılara kriptografiksel olarak ispatlanabilir doğrulama garantisi veriyor. Platform adil bir tahkim sistemi oluşturma fırsatları sağlıyor.

Blockchain temelli olan proje, üzerinde inşa edilebileceği bir alt yapıyı temsil ediyor. Network kullanıcılara kriptografiksel olarak korunan marketler ve eBay gibi girişim marketlerinden, yüksek derecede özelleşmiş ticaret platformlarına kadar tercih ettikleri market tiplerini oluşturmalarına izin veriyor. Marketler kripto para temelinde inşa ediliyor.

Syscoin canlı fiyat grafiği

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.