BTC : 63645 ₺ ETH : 1578 ₺ XRP : 1.213 ₺ LTC : 286.3 ₺ USDT : 6.879 ₺ XLM : 0.478 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. SWIFT, Ripple ekibiyle Paris etkinliğinde karşılaşmak istemiyor

SWIFT, Ripple ekibiyle Paris etkinliğinde karşılaşmak istemiyor

SWIFT, Ripple ekibiyle Paris etkinliğinde karşılaşmak istemiyor
0
huobi_koinmedya

Swift, Ripple ekibiyle Paris etkinliğinde yüzyüze gelmek istemiyor. Paris’te gerçekleşecek Avrupa fintech forumun katılımcıları arasında dünya genelinden saygın kurumlar katılacak.


Swift Ripple ekibiyle Paris yüzyüze gelmek istemiyor

Bu etkinlik 29 -30 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşecek. Katılımcılar arasında Ripple ve SWIFT gibi sektör devleri de yer alıyor.

https://twitter.com/At_Riseofcrypto/status/1086392918921883648

koinmedya_brave

Bakınız: Ripple fiyat beklentisi: XRP2019’da 20x yapabilir

Basına paylaşıldığı üzere, etkinlikte konuşmalacılar arasında Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse ve SWIFT’ın CEO’su Gottfried Leibbrandt da var. Her iki konuşmacı fintech endüstrisi hakkında görüşlererini bildirecek.

Bakınız: Ethereum, Ripple ve Bitcoin için yarış şimdi başlıyor

Kulislerde konuşulanlara göre, SWIFT yöneticileri panele katılma konusunda ikilem yaşıyor. Çünkü istemeden iki dev firma arasında istenmeyen bir rakabet ortamı doğabilir diye bu ihtimali göz önünde bulunduruyorlar.

koinmedya_brave

Ripple tarafının teknolojisi son teknoloji hatta günümüzün ötesinde ancak SWIFT teknolojisi yıllar kullanımda olan geliştirilmemiş ve sorunlara cevap veremeyen modası geçmiş teknoloji.

Bakınız: Ripple ile SWIFT arasındaki fark gelecekle bugün arasındaki fark gibi

Ripple oyuna dahil olmazdan önce, SWIFT dünya genelinde sınır ötesi işlemlerin %70’ini gerçekleştiriyordu. Ancak bu pazarı yavaş yavaş Ripple şirketine kaptırıyor. Çünkü, Ripple operasyonlarının arkasında sınır ötesi işlemleri daha hızlı ve daha ucuz gerçekleşmesine olanak sağlayan blockchain teknolojisi var.

Bakınız: Ripple CEO’su, Ripple Swifti ele geciriyor ortaklik haberleri doğru değil

Bu durum ister istemez Ripple şirketini SWIFT’in bir numaralı rakibi yapıyor. Bu yüzden Ripple’a karşı kavga zeminini kaybetmek istemiyor. Ayrıca daha önceleri Ripple- SWIFT işbirliği ile ilgili dedikodular çıkmıştı ama bunların asılsız olduğu en yetkili isimler tarafından açıklandı.

Bakınız: Ripple rekabeti SWIFT CEO’sunu koltuğundan etti