1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. StormX (STMX) token nedir, geleceği nasıl? Güncel STMX haber ve yorumlar

StormX (STMX) token nedir, geleceği nasıl? Güncel STMX haber ve yorumlar

StormX (STMX) token nedir, geleceği nasıl? Güncel STMX haber ve yorumlar
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

StormX (STMX) token nedir, geleceği var mı? STMX coin nereden ve nasıl alınıp satılabilir? Tüm detaylar ve teknik veriler için yazımıza göz atabilirsiniz.

StormX (STMX) token nedir, geleceği nasıl? Güncel STMX haber ve yorumlar

StormX, kullanıcıların mikro görevleri tamamlayarak veya global ortak mağazalarında çevrimiçi alışveriş yaparak STMX ERC-20 tokenları kazanmalarını sağlayan oyunlaştırılmış bir pazar yeridir. Kullanıcılar, STMX’i kendi cüzdanlarında tutmak için stake ödülleri, alışveriş ve mikro görev avantajları kazanabilirler.

StormX, dünyanın her yerindeki işçilerin yaşamlarını iyileştirme misyonuyla işin geleceğinde devrim yaratmayı amaçlıyor. Blockchain teknolojisiyle desteklenen mikro görev piyasası, kazanmayı basit ve kolay hale getirir. StormX artan oyunlaştırması ve blockchain teknolojisinin uygulamaya entegrasyonu ile yeni iş ekonomisi için “Kripto” üretiyor.

StormX, görevler için tamamen merkezi olmayan bir pazar yeri öngörüyor – “Storm Market”. Ethereum blok zincirinde çalışan ERC20 uyumlu bir token olan STORM tokenini kullanıyor.

Storm’un uygulamalarıyla Storm, Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya Dai kazanmak için hızlı mikro görevleri tamamlamak gerekiyor. Yeni ürünler denemeyi ve oyun oynamayı seviyorsanız, oyuncuların zamanlarının karşılığını ödediği StormX ile sevdiğiniz bir şeyi kripto paraya dönüştürebilirsiniz.

STMX token geleceği

Kasım 2017’de Storm, blok zinciri tabanlı akıllı sözleşmelerle yürütülecek isteğe bağlı, güvenli, oyunlaştırılmış bir pazarda işlemleri kolaylaştıracak bir ERC-20 tokeni olarak STORM tokenini tanıttı.  Haziran 2020’de STORM tokeni, yeni STMX tokenine takaslandı. Bu, güvenliği artırdı ve staking ekledi. Sabit arzda 10.000.000.000 StormX tokeni var.

STMX teknik veriler

Yazının kaleme alındığı anda Coinmarketcap’tan alınan verilere göre STMX’in toplam piyasa değeri 69,555,641 milyon dolar.  Tüm zamanların en yüksek seviyesine 0.2466 dolar ile 4 yıl önce çıkmış. Anlık olarak 0,0069 dolardan işlem görüyor.

STMX fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

 

stormx StormX (STMX) token nedir, geleceği nasıl? Güncel STMX haber ve yorumlar

STMX nereden alınıp satılabilir?

Binance, KuCoin, Gate.io gibi platformlardan STMX tokenleri USDT, BTC ve ETH çiftleri ile takas edebilirsiniz.

 

Kaynak