BTC : 63521 ₺ ETH : 1654 ₺ XRP : 1.364 ₺ LTC : 306 ₺ USDT : 6.849 ₺ XLM : 0.5339 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. Stellar XLM Fiyatı Yakında Uçabilir!

Stellar XLM Fiyatı Yakında Uçabilir!

Stellar XLM Fiyatı Yakında Uçabilir!
0
huobi_koinmedya

Ripple XRP’ye doğrudan rakip olarak en çok Stellar ağı (XLM) ön plana çıkıyor. Stellar XLM fiyatı, mevcut gelişmelerden önemli derecede etkilenecek. Özellikle Sınır ötesi havale ödeme işlemleri söz konusu olduğunda Stellar, Ripple ile başa baş yarışıyor. Son dönemde bu alanda Stellar önemli ilerlemeler kaydetti.


Stellar XLM Fiyatı Yakında Aya Çıkabilir

Stellar XML fiyatı, piyasaya sert bir giriş yaptı ve Litecoin’i solladı. (şuan 6. sırada)

Stellar XLM fiyatı büyük bir artış yaşadı. En önemlisi Stellar projesinin genel popülaritesine yol açabilecek önemli sayıda ortaklık ve anlaşma imzalandı.

Konuyla alakalı hazırlanan bir rapordan esinlenerek derlenen bilgilere aşağıda yer verilmiştir.

koinmedya_brave

IBM

Piyasada IBM gibi büyük bir ismin  Stellar projesine tam entegrasyonu, Stellar’ın popülaritesinde bir artış görülmesine yardımcı olacaktır. bu aynı zamanda XLM ‘nin benimseme beklentisine büyük bir katkı sağlar.

Satoshi Pay

Stellars’ın çok yönlülüğünün bir dizi farklı uygulamaya nasıl yerleştirilebileceğine dair bir başka örnek. Satoshi Pay ile yapılan bu ortaklık, Tempo’nun çapraz sınır ödemeleri için Stellar ağını kullanan Avrupa merkezli bir para transferi şirketi olduğunu da gösteriyor

Slice

Gayrimenkul önemli bir sektördür. Kripto para piyasasında önemli etkileri vardır. Slice, gayrimenkul sektörünü tamamen ele geçirmeyi amaçlamakta ve yatırımcılara, kripto para birimi ödemelerine öncelik tanıma imkanı vermektedir. Slice büyüdükçe, ABD emlak piyasasına hakim olabilir.

Chnygne

Havale işlemlerini ücretsiz hale getiriyor. Chynge, ödemelerin hızlı ve güvenli olmasını sağlamak için Stellar teknolojisini kullanıyor. Söz konusu projeler geliştikçe, Chynge, Stellar ekosistemine bir yenilik getirecek  ve hem projenin hem de XLM’nin büyümesine katkı sağlayacak gibi görünüyor.

koinmedya_brave

Stellar ile ilgili diğer yazılarımız için TIKLAYINIZ

Etiketler: