1. Anasayfa
  2. Kripto Para Piyasası
  3. Güncel Stellar teknik analizi, XLM yorum, grafik ve beklentiler

Güncel Stellar teknik analizi, XLM yorum, grafik ve beklentiler

Güncel Stellar teknik analizi, XLM yorum, grafik ve beklentiler
0

Güncel Stellar Teknik Analizi! Güne, yukarı yönlü güçlü bir hareketle başlayan Stellar (XLM), yükseliş pozisyonlarını koruyorlar. Altcoinde satın alma baskısı devam ediyor.

23 Ekim Stellar XLM teknik analiz

stellar teknik analizi Güncel Stellar teknik analizi, XLM yorum, grafik ve beklentiler
XLM/USD Tradingview

Stellar Lumens XLM coin 22 ekimi 24 saate ) %2.5’lik artışla 0.086 dolardan kapatmıştı Ancak 23 Ekimin ilk saatleriyle birlikte gelen satışlarla yükseliş oranı da düşmüş oldu. XLM son 24 saatte, 23 Ekim sabah saatleri itibariyle, %041 artış pozisyonunda. Her şeye rağmen coin geçen hafta görülen düşük fiyatlardan sonra hissedilir bir yükseliş trendine girmiş durumda. Yazının yazıldığında XLM fiyatı 0.8489 dolar.

koinmedya_brave

Aslında Parabolic SAR XLM fiyat mumlarının altında oluştu. Bu durumun coin için yukarı hareket anlamına geldiği açık. Göreceli Güç endeksi (RSI) hafif bir gerilemeye dikkat çekerken, hala 60 civarında ve piyasaya alım sinyalleri veriyor.

Mevcut boğa trendi ile XLM fiyatını, destek noktası olan 0.0852 dolar seviyesinin çok üzerinde görebiliriz. Aynı zamanda fiyatın durgun bir döneme girmesi de olası senaryolardan biri gibi duruyor.

İlgili: Kripto nedir, nasıl alınır?

İlgili: Altcoin teknik analiz: XLM pusuda, XZT ısınıyor, BNB rampada…

İlgili: Stellar XLM coin nedir, nereden ve nasıl alınır? Geleceği nasıl?

Kaynak

Parabolic SAR nedir?

Parabolic SAR, “dur ve ters pozisyon al” anlamına gelen, varlıkların kısa vade görünümleri üzerinde yapılan analizlerde kullanılan bir göstergedir.

Göreceli Güç Endeksi nedir?

Göreceli Güç Endeksi (RSI), teknik analizlerde kullanılan, bir varlığın (asset) aşırı alınma ve ya aşırı satılma koşullarını değerlendirmek için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğünü ölçen bir göstergedir

Güncel Stellar XLM fiyat grafiği

Canlı Stellar grafiği – XLM dolar ve Türk Lirası