BTC : 85077 ₺ ETH : 2812 ₺ XRP : 2.192 ₺ LTC : 429.9 ₺ USDT : 7.289 ₺ XLM : 0.7718 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. Staller Lumens (XLM) Yükseliş Beklentisi Ne Kadar Devam Edecek?

Staller Lumens (XLM) Yükseliş Beklentisi Ne Kadar Devam Edecek?

Staller Lumens (XLM) Yükseliş Beklentisi Ne Kadar Devam Edecek?
0
huobi_koinmedya

Staller Lumens (XLM) yükseliş beklentisi devam ediyor. Pazar günleri kripto para birimi endüstrisi için her 

zaman ilginç günler. Genellikle olumsuz bir piyasa baskısı ile sonuçlanacak olmasına rağmen, bu pazar çok farklı olduğunu kanıtlıyor. Stellar fazla aksaklık olmadan sürdürdüğü bir haftalık yükseliş trendini gibi fiyatı hızlanmış bir şekilde artmaya devam ediyor.


Steller Fiyat Zirveleri 0.215 ABD Doları Üstü

Sadece birkaç gün önce Stellar fiyatının doğru yolda olduğu anlaşıldı. Kısa bir büyülü sürekli yukarı yönlü bir ivmeden sonra, Stellar fiyatı nispeten kolaylık ile 0.18 ABD doları değerinde korundu. O trend şimdiye kadar devam etti, çünkü XLM değeri şu an itibariyle yükseliyor. Şu anki 0.2,17 dolarlık bir fiyatla, işler bu varlık için oldukça iyi görünüyor ve Staller Lumens (XLM) yükseliş beklentisi devam ediyor.

Geçtiğimiz 24 saat içinde bir başka %9,4 Stellar fiyat artışı gerçekleşti. Bu, esas olarak Bitcoin’in mevcut olumlu fiyat eğilimi tarafından tetiklense de oldukça dikkat çekicidir. Bitcoin değer kaybettiğinde, çok az sayıda kripto para değer artışını etkili bir şekilde gerçekleştirebilir, ancak Stellar kendi başına oldukça iyi bir performans sergiliyor. Bu oran devam ederse, Staller Lumens (XLM) yükseliş beklentisi için birkaç gün içerisinde 0,25 ABD doları fiyat beklemek pek mümkün görünmektedir.

koinmedya_brave

Mevcut Stellar fiyat ivmelenmesinden beklendiği üzere, bu mevcut durum XLM/BTC paritesindeki artışla kolaylaştırılmıştır. Söz konusu alım-satım oranı, son 24 saatte %7.14’lük bir artış kaydetmiş, ayrıca şu anda XLM’nin alım satımına olan talebin arttığını göstermektedir. Bunun uzun vadeli sürdürülebilir bir durum olup olmadığını şu anda öngörmek çok zordur.

Staller Lumens (XLM) yükseliş beklentisi Ne kadar Gerçekçi?

Tüm bu olumlu Stellar fiyat ivmesi, genel ticaret hacminin çok düşük olmasına rağmen gerçekleşiyor. 47,58 milyon dolarlık bir hacim hiçbir şekilde kötü olmamakla birlikte, aslında şu andaki Stellar ivmelenmesine dayanarak bekleyeceği şeyle kıyaslandığında neredeyse hiçbir şey. Yine de her ne kadar önümüzdeki günlerde durum değişebilir olsa da bu gidişatı devam ettirmek için fazlasıyla yeterli.

Bu haftanın başlarında olduğu gibi, Binance, işlem hacmine göre lider döviz kuru. BTC ve USDT çiftleri tüm işlemlerin %38,7’sini oluşturmaktadır. CoinEgg ve BCEX BTC çiftlerinden sonra BCEX’in CKUSD çifti üçüncü sırada. Piyasaya giren çok fazla yeni sermaye olmamakla birlikte, bu pazarların tümü mevcut XLM momentumu için oldukça ilgi çekicidir.

Staller Lumens (XLM) yükseliş beklentisi içinde fiyatının artmaya devam edip etmeyeceği çok farklı bir konudur. Pazar günleri haftanın geri kalanına kıyasla çok farklı günlerdir. Onlar kripto para piyasası hissiyatının doğru bir temsili değiller. Pazartesi günü işler normale döndüğünde, durum XLM ve diğer tüm piyasalar için çok farklı görünebilir.

koinmedya_brave
Etiketler: